Pieluszka do pływania, małpki (ticky and bert), xl

  • Close
  • 5060461255246
  • 3 dni
Pop-In Swim to innowacyjna pieluszka do pływania wykonana ze specjalnego laminatu, który jest lżejszy i bardziej elastyczny niż tradycyjny neopren. Nowe wzory pieluszek dostępne są teraz w aż 6 rozmiarach: S, M, L, XL, 2XL i 3XL. Kąpielowa pieluszka Pop-in Swim Close uszyta została ze specjalnego...

57.60 zł

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Pop-In Swim to innowacyjna pieluszka do pływania wykonana ze specjalnego laminatu, który jest lżejszy i bardziej elastyczny niż tradycyjny neopren.

Nowe wzory pieluszek dostępne są teraz w aż 6 rozmiarach: S, M, L, XL, 2XL i 3XL.

Kąpielowa pieluszka Pop-in Swim Close uszyta została ze specjalnego laminatu. Bardziej miękkiego, elastycznego i lżejszego niż popularny w strojach kąpielowych neopren.

Dzięki zastosowaniu różnych materiałów jest bardzo praktyczna.

Zewnętrzna kolorowa warstwa to odporny na plamy materiał, zabezpieczający to co wewnątrz.

Wewnątrz jest delikatny i przyjemny dla skóry dziecka mikropolar szybko odprowadzający wilgoć. Jedną warstwę od drugiej oddziela wodoodporna membrana.

Wszystko to, plus ściśle dopasowane przylegające ściągacze przy nóżkach i brzuchu dziecka pozwalają na radosne harce w wodzie bez obaw, że jakaś mała wpadka wydobędzie się na zewnątrz.

Pieluszka może (nie musi) być używana wraz ze specjalną wkładką.

Wybierając właściwy rozmiar pieluszki należy pamiętać, że ciasny krój w talii i nogawkach jest konieczny do prawidłowego działania. Wybierając rozmiar należy zmierzyć u góry uda dziecka i okolice talii i skorzystać tabeli jako przewodnika, który rozmiar wybrać.

Po użyciu pieluszkę należy natychmiast wypłukać. Pieluszka zapewnia ochronę na poziomie UPF 50+