Clovin Proszek do prania firan Gardinen 400 g

Proszek do prania firan Clever GARDINEN to wysokiej jakości produkt stworzony z myślą o idealnej bieli firan i koronek. Firany stale narażone są na zabrudzenia. To właśnie na nich zbiera się kurz, osady z tłuszczu i brud, który wraz z powietrzem dostaje się zza okna. Firany pochłaniają też...
6,99
Cena za kg : 17.48zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,57 zł

Opis

Proszek do prania firan Clever GARDINEN to wysokiej jakości produkt stworzony z myślą o idealnej bieli firan i koronek. Firany stale narażone są na zabrudzenia. To właśnie na nich zbiera się kurz, osady z tłuszczu i brud, który wraz z powietrzem dostaje się zza okna. Firany pochłaniają też wszystkie zapachy z otoczenia. Może to być szczególnie uciążliwe w przypadku oparów z gotowania lub dymu papierosowego, ponieważ zapachy te niszczą wrażenie świeżości w pomieszczeniu. Clever GARDINEN rozprawi się z tym problemem. Jego skoncentrowana, wzbogacona wybielaczem formuła pozwoli zadbać o nieskazitelną biel firan i koronek, zapobiegając żółknięciu i szarzeniu. Produkt usunie uporczywe plamy z tłuszczu, kurzu i brudu. Specjalnie dobrane kompozycje zapachowe zneutralizują przykre wspomnienie dymu papierosowego i gotowanych lub smażonych obiadów, pozostawiając wspaniałe wrażenie świeżości. Clever Gardinen sprawi, że firany z powrotem staną się piękną ozdobą okien.

Szczegóły - Clovin Proszek do prania firan Gardinen 400 g

  • Producent: Clovin
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900308776223
  • EAN: 5900308776223
  • Wymiary: 20 x 14.5 x 3.5 cm

Sposób przygotowania i przechowywania

Może być używany do prania mechanicznego i ręcznego w każdym rodzaju pralek. Stosować zgodnie z dozowaniem. Informacja na etykiecie.

Przechowywać w temperaturze pokojowej. Nie narażać na wilgoć oraz działanie promieni słonecznych. Przechowywać z dala od źródeł ciepła.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>