CMM Cekinowa torebka listonoszka Simba

  • 4006592691592
Color Me Mine Duża torba listonoszka do kolorowania + flamastry: Motyle, kwiaty, listki - wszystko co dziewczyny kochają od najmłodszych lat, odnajdziesz w niezwykłej serii Color Me Mine!! Idealna na każdy dzień w roku - na kwitnącą wiosnę czy zimowy poranek aby nadać światu mnóstwo barw! Absolutną...

87.68 zł

-30%

125.26 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Color Me Mine Duża torba listonoszka do kolorowania + flamastry: Motyle, kwiaty, listki - wszystko co dziewczyny kochają od najmłodszych lat, odnajdziesz w niezwykłej serii Color Me Mine!! Idealna na każdy dzień w roku - na kwitnącą wiosnę czy zimowy poranek aby nadać światu mnóstwo barw!

Absolutną nowością jest możliwość kreowania ulubionej torebki według własnego wzoru - wymarzona nie tylko dla dzieci, które marzą o karierze projektantki, ale również dla każdej dziewczynki lubiącej prace plastyczne!

Kupując taki zestaw nie potrzebujesz już nic innego - duża torba typu listonoszka oraz 5 flamastrów w kolorach: różowym, zielonym, żółtym, niebieskim i fioletowym sprawią, że projektowanie będzie trwało długie godziny. Po zakończonej zabawie torebka wyglada profesjonalnie i wesoło dzięki żywym barwom. Wszystkie długopisy są wodoodporne, co oznacza, że torebka może być używana niezależnie od pogody.
Dzięki swoim wymiarom torba nadaje się zarówno dla 5 latki (w kolorowaniu pomoże zapewne mamusia) jak i 10 latki.
Zaprojektuj modną torebkę w dowolny sposób. Do dzieła!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - CMM Cekinowa torebka listonoszka Simba

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4006592691592