Co będziemy robić jutro? Bobaski i Miś. Dobranoc, Trefliki na noc. Książka przygotowująca do snu

Kolekcja „Dobranoc, Trefliki na noc”, czyli jak zmienić wieczór w dobrą zabawę. Nadchodzi wieczór. Dzieci robią się zmęczone, marudne, ale nie chcą jeszcze kończyć zabawy. Rodzice z kolei marzą tylko o tym, by spokojnie położyć je spać. Czy można to pogodzić? Tak! Stworzona we współpracy ze...

34.79 zł

-13%

39.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Kolekcja „Dobranoc, Trefliki na noc”, czyli jak zmienić wieczór w dobrą zabawę.

Nadchodzi wieczór. Dzieci robią się zmęczone, marudne, ale nie chcą jeszcze kończyć zabawy. Rodzice z kolei marzą tylko o tym, by spokojnie położyć je spać. Czy można to pogodzić? Tak!

Stworzona we współpracy ze specjalistkami od snu kolekcja książek, gier i zabaw bazuje na metodzie, która krok po kroku układa cały wieczór w szereg pozytywnych czynności. Zmienia sprzątanie zabawek, kolację, kąpiel, mycie zębów czy zgaszenie światła w rozwijającą zabawę i pozwala dzieciom nabrać prawidłowych nawyków związanych ze snem.

Każdy wieczór może mieć szczęśliwe, senne zakończenie!

„Bobaski i Miś. Co będziemy robić jutro?”

Planowanie tego, co będziemy robić jutro, to świetny temat na rozmowę przed snem. Może pójdziemy na spacer? Albo ułożymy puzzle? Jedno jest pewne: jutro będzie dobry dzień. Tylko najpierw trzeba się wyspać!

Książka zawiera:

  • zabawy dźwiękonaśladowcze,
  • zabawy wpierające małą motorykę,
  • proste pomysły na zamianę wieczornych czynności w dobrą zabawę.

Gorąco polecam rodzicom, którym zależy na kształtowaniu wspierających sen nawyków i pozytywnych skojarzeń z zasypianiem.

– Magdalena Komsta, psycholożka, specjalistka od snu dziecka, wymagajace.pl

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Co będziemy robić jutro? Bobaski i Miś. Dobranoc, Trefliki na noc. Książka przygotowująca do snu