Co cię martwi?

Fantastyczne spojrzenie na to, o co martwią się dzieci w codziennym życiu, ale w przyjazny dziecku sposób, który można łatwo zrozumieć. Dzięki doskonałym poradom i doskonałym ilustracjom... jest to idealna książka dla dziecka, aby mogło porozmawiać z każdym dorosłym o swoich zmartwieniach! „Wszyscy...
20,62 * 34,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 20,46 zł

Opis

Fantastyczne spojrzenie na to, o co martwią się dzieci w codziennym życiu, ale w przyjazny dziecku sposób, który można łatwo zrozumieć. Dzięki doskonałym poradom i doskonałym ilustracjom... jest to idealna książka dla dziecka, aby mogło porozmawiać z każdym dorosłym o swoich zmartwieniach! „Wszyscy czasem się martwimy – to normalne! Kłótnia z przyjacielem, choroba, straszny film w telewizji, nowa nauczycielka… małe dziecko potrzebuje wsparcia w uczuciach, których wtedy doświadcza. Książka Co cię martwi? pomaga dzieciom znaleźć słowa opisujące trudne uczucia, podsuwa też pomysły na to, jak sobie radzić ze zmartwieniami, zanim nas przerosną. Czytając tę książkę razem z dzieckiem, pomożesz mu radzić sobie z codziennymi wzlotami i upadkami. Piękne ilustracje i przyjazny piesek na każdej stronie przywrócą niejednemu maluchowi uśmiech.” ? Doskonała okazja do rozmów z dzieckiem o tym, co je martwi i jak się z tego powodu czuje. ? W środku słowniczek uczuć – z definicjami i przykładami z życia. ? Praktyczne sposoby na radzenie sobie z codziennymi zmartwieniami. ? Miniporadnik dla rodziców i opiekunów, jak rozmawiać z dziećmi o ich troskach. Molly Potter – doświadczony pedagog, szkoleniowiec i przyjaciel dzieci. Autorka świetnie sprzedającej się książki „Co się dzieje w mojej głowie?”

Molly Potter, Sarah Jennings (ilustr.) jest autorem książki "Co cię martwi?".

Wspieraj poznawanie świata przez kilkulatka za pomocą atrakcyjnych książek poruszających interesujące tematy. "Co cię martwi?" to świetny upominek dla ciekawskiego malucha. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

Pragnąc wspierać harmonijny rozwój dzieci w wieku od 3 do 7 lat, warto wręczać im specjalnie przeznaczone dla nich książki.

5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Wspiera zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Dzięki lekturze rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością pobudzi go do zadawania wielu pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają lepiej poznać historię i ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie jest także nieocenionym sposobem kształcenia zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść ma twardą oprawę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki temu znacznie trudniej będzie ją zniszczyć.

Książka to 1. wydanie w jęz. polskim. Pierwotnie pozycja była napisana w jęz. angielskim. Górnaś Wojciech odpowiada za przekład na polski.

Jest to stosunkowo krótka publikacja - jej długość: 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Co cię martwi?" wydało Wydawnictwo Tadam. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to zobacz również pozostałe publikacje od tego wydawcy.