Co i jak? Jak zwierzęta rozmawiają?

„Co i jak?” to seria książek popularnonaukowych, pełnych ciekawostek i informacji, które nurtują każdego przedszkolaka. W tomie „Jak zwierzęta rozmawiają?” czytelnicy znajdą odpowiedzi na (prawie) wszystkie pytanie dotyczące świata zwierząt. Czy mają swój własny język? Co znaczą ich gesty? Jak...
18,20 * 24,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 17,64 zł

Opis

„Co i jak?” to seria książek popularnonaukowych, pełnych ciekawostek i informacji, które nurtują każdego przedszkolaka.

W tomie „Jak zwierzęta rozmawiają?” czytelnicy znajdą odpowiedzi na (prawie) wszystkie pytanie dotyczące świata zwierząt. Czy mają swój własny język? Co znaczą ich gesty? Jak okazują emocje?

Wiedza została przekazana w formie prostego do zrozumienia tekstu, a kolorowe ilustracje ułatwią przyswajanie informacji i ich zapamiętywanie.

W serii znalazły się również tytuły: Dlaczego rośliny rosną?, Dlaczego słońce świeci? Oraz Dlaczego deszcz pada?

Za treścią tytułu "Co i jak? Jak zwierzęta rozmawiają?" stoi Marta Krzemińska.

Znasz przedszkolaka, który zadaje masę pytań? Zaspokój jego ciekawość, czytając mu książki tłumaczące otaczającą rzeczywistość. Wiele odpowiedzi na pewno znajdzie z Twoją pomocą. Każda strona jest pełna wiedzy, która rozbudzi ciekawość i rozwinie intelektualne horyzonty dziecka.

Jest to doskonała propozycja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Książeczki dla dzieci w wieku 3-5 lat są bardzo przydatnym narzędziem wspierającym intensywny rozwój małego człowieka w tym czasie.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i ułatwia rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Piękne, kolorowe ilustracje stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest także doskonałym sposobem rozwijania zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść ma twardą oprawę, która zapewnia jej lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki temu dużo większym wyzwaniem będzie ją zniszczyć.

Jeśli po przeczytaniu książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tego cyklu, nie czekaj - kup również kolejne bajki z cyklu "Co i jak?".

Jest to średnia publikacja - jej długość to 56 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Publikacja Co i jak? Jak zwierzęta rozmawiają? została udostępniona przez Wydawnictwo Wilga. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała małemu człowiekowi, to wybierz również pozostałe publikacje tego wydawcy.