Co robi Pucio?

Na kartach tej małej książeczki znajdziecie ulubionego bohatera dzieci w codziennych sytuacjach. Każda z nich to okazja do zapoznania się z najbardziej podstawowymi rzeczownikami i czasownikami. Korzystajcie z książki tak, jak pozwalają na to rozwój i potrzeby waszego malucha. Możecie posadzić...

12.56

-37%

19.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Masz w domu małego miłośnika Pucia i jego przygód?

Książka “Co robi Pucio?” jest właśnie dla niego!

Po “Pucio uczy się mówić” i “Pucio mówi pierwsze słowa” przyszedł czas na kolejną porcję przygód tego małego chłopca i dalszą naukę prawidłowego mówienia. To idealna pozycja zarówno dla każdego dziecka, jak i rodzica. To książka niezbędna w biblioteczce każdego małego czytelnika! 

Pucio to mały chłopiec, który poznaje świat na różne sposoby. Książka “Co robi Pucio” to zbiór rzeczowników i czasowników opisujących codzienne sytuacje i zdarzenia z życia tytułowego Pucia. Każde z nich odpowiada na zadane pytanie i przy okazji opisuje najważniejsze wyrażenia związane z danym tematem. Twój maluch pozna więc najważniejsze wyrazy, które pojawiają się w życiu każdego dziecka, a przy tym będzie świetnie się bawił. Książka angażuje nie tylko najmłodszych, ale też dorosłych do aktywnej nauki. Ważnym jest więc, aby rodzic odpowiednio artykułował zdania i modulował głos. W ten sposób możesz uczyć swoją pociechę prawidłowej mowy, wykorzystując do tego wspólną zabawę.

W serii o przygodach małego chłopca znajdziesz między innymi książki: “Pucio uczy się mówić”, “Pucio mówi pierwsze słowa”, “Pucio na wakacjach” czy “Pucio zabawy gestem i dźwiękiem”.


O twórcach

Autorką książki “Co robi Pucio” jest dr n. hum. Marta Galewska-Kustra – logopeda, pedagog dziecięcy, pedagog twórczości. Specjalizuje się w terapii opóźnionego rozwoju mowy i zaburzeń artykulacji. Pracuje w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz prowadzi gabinet logopedyczny dla najmłodszych w Łodzi.  Autorka książek dla najmłodszych, które  nie tylko bawią, ale przede wszystkim wspierają rozwój mowy i twórczy potencjał dziecka. Bestsellerami stały się między innymi książki “Z muchą na luzie ćwiczymy buzie”, “Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków”, “Pucio i ćwiczenia z mówienia, czyli nowe słowa i zdania” i reszta książek o przygodach Pucia, która jest przeznaczona dla różnych grup wiekowych.

Za ilustracje zaś odpowiada Joanna Kłos – grafik, właścicielka pracowni lalek Kalikayo. Jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie i autorką grafik w serii o przygodach Pucia.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Co robi Pucio?

Inni Klienci kupili również