Co robią? Koty i pszczoły

  • Nikola Kucharska, Joanna Wajs, Marcin Brykczyński, Katarzyna Bajerowicz
  • Nasza Księgarnia
  • Opowiem ci, mamo
  • 9788310131423
Dwie książki dla najmłodszych w eleganckim pudełku, idealne na prezent! Czym zajmują się koty? A pszczoły? Dowiecie się tego z dwóch książek: „Opowiem ci, mamo, co robią koty” oraz „Opowiem ci, mamo, skąd się bierze miód”. Czeka was tutaj nie tylko czytanie i oglądanie rysunków, lecz również...

51.92

-20%

64.90 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Dwie książki dla najmłodszych w eleganckim pudełku, idealne na prezent!

Czym zajmują się koty? A pszczoły? Dowiecie się tego z dwóch książek: „Opowiem ci, mamo, co robią koty” oraz „Opowiem ci, mamo, skąd się bierze miód”.

Czeka was tutaj nie tylko czytanie i oglądanie rysunków, lecz również rozwiązywanie ciekawych zadań i ćwiczenie spostrzegawczości poprzez wyszukiwanie poukrywanych szczegółów.

Co robią koty? To dobre pytanie. Wcale nie jestem pewna, czy każdy Polak umie na nie odpowiedzieć. Dlatego moim zdaniem powinien poznawać te niezwykłe zwierzęta, gdy jest jeszcze małym Polakiem. W codziennym życiu, ale i z mądrych, zabawnych, rozwijających wrażliwość książek. Potem nie tylko będzie umiał odpowiedzieć na pytania swoich dzieci, ale przede wszystkim nie przejdzie już obojętnie obok żadnego kota. Miłej lektury!

Dorota Sumińska

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Co robią? Koty i pszczoły