Co tu pasuje? Naklejkowe zabawy. W domu

„Co tu pasuje?” to seria książeczek, która zachęcając do zabawy z naklejkami, pozwala dziecku wzbogacić słownictwo dotyczące otaczającego świata. Każdy zeszyt przedstawia kilka pokrewnych tematów zilustrowanych za pomocą rysunków różnych przedmiotów, wśród których kilku brakuje. Dziecko na...
7,97 * 11,99 zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,50 zł

Opis

„Co tu pasuje?” to seria książeczek, która zachęcając do zabawy z naklejkami, pozwala dziecku wzbogacić słownictwo dotyczące otaczającego świata. Każdy zeszyt przedstawia kilka pokrewnych tematów zilustrowanych za pomocą rysunków różnych przedmiotów, wśród których kilku brakuje. Dziecko na podstawie podpisu i kształtu wyszukuje brakujący element wśród naklejek i uzupełnia wolne miejsca, kompletując całość. Oprócz poznawania otaczającego dziecko świata, atrakcyjna forma książeczek zapewnia długie chwile zabawy. Ta seria to idealny prezent dla każdego ciekawego świata dziecka w wieku powyżej 3 lat.

Tytuł "Co tu pasuje? Naklejkowe zabawy. W domu" jest pracą zbiorową, więc do tworzenia zawartości zaangażowanych było kilka osób.

Książeczka pt. "Co tu pasuje? Naklejkowe zabawy. W domu" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej maluchy mogą rozwijać umiejętności twórcze i zdolności poznawcze. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia zdolność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością skłoni go do zadawania wielu pytań.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z dzieckiem daje mu doskonałą okazję do ćwiczenia i rozwijania umiejętności mówienia. Rozmawianie z rodzicem o bohaterach korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Opowieść jest w miękkiej okładce. Poręczne wydanie sprawia, że ruszając na wycieczkę, bez problemu można ją spakować do pleczaczka dziecka.

Jeśli po lekturze całej książeczki, dziecko będzie miało ochotę na więcej losów bohaterów tego cyklu, nie czekaj i sprawdź też kolejne części z serii "CO TU PASUJE? NAKLEJKOWE ZABAWY".

Jest to bardzo krótka książka - jej długość to 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Co tu pasuje? Naklejkowe zabawy. W domu" opublikowało Wydawnictwo Dragon. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę małego człowieka, to wybierz też pozostałe publikacje tego wydawcy.

Dysponujesz niedużym budżetem? Ta książeczka to niekosztowny wybór.