Co tu pasuje? W przedszkolu

"Co tu pasuje?" to seria książeczek, która zachęcając do zabawy z naklejkami, pozwala dziecku wzbogacić słownictwo dotyczące otaczającego świata. Każdy zeszyt przedstawia kilka pokrewnych tematów zilustrowanych za pomocą rysunków różnych przedmiotów, wśród których kilku brakuje. Dziecko na...
8,50 * 11,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,13 zł

Opis

"Co tu pasuje?" to seria książeczek, która zachęcając do zabawy z naklejkami, pozwala dziecku wzbogacić słownictwo dotyczące otaczającego świata. Każdy zeszyt przedstawia kilka pokrewnych tematów zilustrowanych za pomocą rysunków różnych przedmiotów, wśród których kilku brakuje. Dziecko na podstawie podpisu i kształtu wyszukuje brakujący element wśród naklejek i uzupełnia wolne miejsca, kompletując całość. Oprócz poznawania otaczającego dziecko świata, atrakcyjna forma książeczek zapewnia długie chwile zabawy. Ta seria to idealny prezent dla każdego ciekawego świata dziecka w wieku powyżej 3 lat.

Książeczka "Co tu pasuje? W przedszkolu" jest opracowaniem zbiorowym, więc nad stworzeniem zawartości pracowało kilka osób.

"Co tu pasuje? W przedszkolu" to książka należąca do grupy "Picturebooki i wyszukiwanki dla dzieci". Charakteryzują je piękne obrazki pełne detali, wymagających spostrzegawczości. Przygotuj się na godziny fascynującej zabawy, w której Twoje dziecko będzie rozwijać umiejętność obserwacji i zdobywać nową wiedzę.

To idealna opcja dla malucha, który rozpoczyna swoją przygodę w przedszkolu. "Co tu pasuje? W przedszkolu" wprowadzi dziecko w świat przedszkolny, pozwoli mu lepiej poznać otaczającą rzeczywistość i przygotować się na nowe wyzwania. Dzięki niej dziecko będzie miało poczucie pewności i gotowości do tego, co go czeka.

Oto 5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Kontakt z książkami ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością pobudzi go do zadawania pytań.
  • Oryginalne, kolorowe ilustracje rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie razem z maluchem stwarza mu świetną okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmawianie z dorosłym na temat treści pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to doskonała zabawa dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

"Co tu pasuje? W przedszkolu" udostępniło Wydawnictwo Dragon. Jeśli ta książeczka zaintryguje małego człowieka, to sprawdź też pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.