Coccolino Care Żel do prania białych tkanin 1.8 l

Coccolino Care Żel do prania białych tkanin 1,8 l (45 prań).

27.99 zł

-29%

39.48 zł

Cena za L : 15.55zł

Dodaj do schowka

Opis

Coccolino Care Żel do prania białych tkanin 1,8 l (45 prań).

Składniki - Coccolino Care Żel do prania białych tkanin 1.8 l

5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło, fosfoniany, kompozycja zapachowa, polikarboksylany, rozjaśniacze optyczne, enzymy, Citronellol, Methylisothiazolinone, Octylisothiazolinone.

Sposób przygotowania i przechowywania

Postępuj zgodnie z zaleceniami na metkach ubrań. Dla uzyskania lepszych efektów, dbania o tkaniny i wzmocnienia zapachu, używaj w połączeniu z płynem do płukania tkanin Coccolino. Nie stosować do prania wełny i jedwabiu.

Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Coccolino Care Żel do prania białych tkanin Działa drażniąco na oczy. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Zawiera Methylisothiazolinone, Octylisothiazolinone. Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.

W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Coccolino Care Żel do prania białych tkanin 1.8 l

  • Producent: Coccolino
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8720181019449
  • EAN: 8720181019449
  • Wymiary: 18.2 x 31.9 x 7.1 cm