Coccolino Kapsułki do prania czarnych i ciemnych tkanin 3w1 40 szt.

Coccolino Care Kapsułki 3w1 do prania czarnych i ciemnych tkanin 1080 g (40 prań).

47.70 zł

Cena za szt. : 1.19zł

Dodaj do schowka

Opis

Coccolino Care Kapsułki 3w1 do prania czarnych i ciemnych tkanin 1080 g (40 prań).

Składniki - Coccolino Kapsułki do prania czarnych i ciemnych tkanin 3w1 40 szt.

15-30% niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło, anionowe środki powierzchniowo czynne, <5%: enzymy, kompozycja zapachowa, fosfoniany, polikarboksylany, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene.

Sposób przygotowania i przechowywania

Jeżeli kiedykolwiek kapsułka pozostawi ślady na ubraniu po prostu spłucz je ciepłą wodą. Nie używaj prania wstępnego. Nie przeładowuj pralki. Ten produkt zawiera na swojej powierzchni czynnik o gorzkim smaku, by pomagać zapobiegać przypadkowemu połknięciu przez dziecko. Umyj ręce po użyciu. Nie używaj tego produktu do prania wełny i jedwabiu.

Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Przechowuj z dala od ciepła, wilgoci i światła słonecznego.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Coccolino Care Black Kapsułki 3w1 do prania czarnych i ciemnych tkanin Działa drażniąco na oczy. Działa drażniąco na skórę. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Zawiera Hexyl Salicylate, Tetrahydrolinalool, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, 4-Tert-Butylcyclohexyl Acetate, Rose Ketone-3, Subtilisin. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Chronić przed dziećmi.

W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Unikać uwolnienia do środowiska. Zawartość/pojemnik usuwać do miejsc zgodnie z wymogami władz lokalnych. Nie stosować do prania wełny i jedwabiu.

Informacja alergenna

Hexyl Salicylate, Tetrahydrolinalool, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, 4-Tert-Butylcyclohexyl Acetate, Rose Ketone-3, Subtilisin.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Coccolino Kapsułki do prania czarnych i ciemnych tkanin 3w1 40 szt.

  • Producent: Coccolino
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8720181043161
  • EAN: 8720181043161
  • Wymiary: 25.3 x 14.8 x 12.4 cm