Codzienność uczniów Jezusa - Zbawiciela. Podręcznik dla klasy 8 szkoły podstawowej

Na katechezie w klasie ósmej, omawiając "Skład Apostolski", skupicie się głównie na prawdach naszej wiary. Znać je, to jednak za mało. Trzeba przyjąć je całym sercem i z ufnością w nie uwierzyć. Duch Święty sprawi, że będziecie się nimi odpowiedzialnie i dojrzale kierowali w Waszym życiu, a gdy...
33,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 33,00 zł

Opis

Ze wstępu bpa A. Czai

Na katechezie w klasie ósmej, omawiając "Skład Apostolski", skupicie się głównie na prawdach naszej wiary. Znać je, to jednak za mało. Trzeba przyjąć je całym sercem i z ufnością w nie uwierzyć. Duch Święty sprawi, że będziecie się nimi odpowiedzialnie i dojrzale kierowali w Waszym życiu, a gdy zajdzie taka potrzeba, z mądrością i miłością będziecie potrafili bronić.

W Waszych rękach spoczywa przyszłość Kościoła. Pan Jezus każdemu z nas dodaje odwagi: "Nie bó się, wierz tylko" (Mk 5, 36). Niech Pan Bóg każdego dnia Wam błogosławi, aby Wasza codzienność stawała się prawdziwą przygodą w Duchu Świętym.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto jest autorem "Codzienność uczniów Jezusa - Zbawiciela. Podręcznik dla klasy 8 szkoły podstawowej"?
Podręcznik "Codzienność uczniów Jezusa - Zbawiciela. Podręcznik dla klasy 8 szkoły podstawowej" jest opracowaniem zbiorowym,za opisane treści odpowiada kilku autorów, a do zawartości zaangażowanych było kilka osób.


Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Codzienność uczniów Jezusa - Zbawiciela. Podręcznik dla klasy 8 szkoły podstawowej" opublikowało Wydawnictwo i Drukarnia Świętego Krzyża.


Jaki numer dopuszczenia MEN posiada opisywany podręcznik szkolny?
Numer dopuszczenia MEN podręcznika to 2/2018/I/KNC-K. Nr MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, umieszczony na podręczniku szkolnym informuje nauczyciela o tym, że minister oficjalnie dopuścił podręcznik do użytku w edukacji. Co ciekawe, termin "podręcznik" powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauczania posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi obecnego programu nauczania?
Ten podręcznik jest zgodny z obowiązującymi na dzień wydania numeru wytycznymi programu nauczania. Podręcznik posiada numer dopuszczenia MEN, co oznacza, że został zweryfikowany pod kątem zgodności z programem nauczania.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek szkolnych:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, nr MEN, autora, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione wyżej dane znajdują się na karcie kupowanego produktu.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
Codzienność uczniów Jezusa - Zbawiciela. Podręcznik dla klasy 8 szkoły podstawowej to książka złożona z 262 stron.
Jest wypełniona treścią edukacyjną podkreśloną ilustracjami. Zawarto w niej znaczące, starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.


Co, obok podręczników, warto kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie produkty szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.


Czy jeśli pomylę się podczas kupowania to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, i w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Codzienność uczniów Jezusa - Zbawiciela. Podręcznik dla klasy 8 szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>