Coffee Hunter Kawa ziarnista rzemieślnicza Espresso Blend 1 kg

NATURALNA KAWA ZIARNISTA, PALONA, 80% ARABICA, 20% ROBUSTA Espresso to ciemno palona, mocna mieszanka najwyższej jakości arabiki i robusty. Idealna jako baza do kaw mlecznych: cappucino, latte. Świetnie nadaje się do parzenia w ekspresach ciśnieniowych. Mieszanka 80% arabica, 20% robusta....

64.99 zł

-24%

84.99 zł

Cena za kg : 64.99zł

Dodaj do schowka

Opis

NATURALNA KAWA ZIARNISTA, PALONA, 80% ARABICA, 20% ROBUSTA

Espresso to ciemno palona, mocna mieszanka najwyższej jakości arabiki i robusty. Idealna jako baza do kaw mlecznych: cappucino, latte. Świetnie nadaje się do parzenia w ekspresach ciśnieniowych. Mieszanka 80% arabica, 20% robusta.

Opakowania kawy wskazują na rzemieślniczy charakter produktu i wyposażone są w strunę do łatwego zamykania i odpowiedniego przechowywania kawy. Ziarna wypalane powoli, tradycyjną metodą mistrzowską w piecach bębnowych, po wypaleniu chłodzone powietrzem, by zatrzymać w nich pełnię smaku i aromatu. Badanie poziomu wilgotności ziarna surowego wyklucza możliwość użycia wadliwego surowca. Aktualne badania na zawartość pestycydów, akrylamidu, ochratoksyny A przeprowadzone przez akredytowane laboratorium.

Dzięki programowi do analizy temperatury kawy na każdym etapie palenia następuje zapis procedur dotyczących palenia każdego ziarna, co pozwala na uzyskanie powtarzalności smaku. Klient wybierając nasz produkt ma pewność, że sięga po swój ulubiony smak. Podczas procesu oczyszczania kawy destonerem eliminuje się możliwość spakowania kawy z drobnymi zanieczyszczeniami takimi jak kamyczki oraz elementy metalowe. Wyeliminowane zostaje ryzyko uszkodzenia urządzeń do parzenia kawy.

Składniki - Coffee Hunter Kawa ziarnista rzemieślnicza Espresso Blend 1 kg

kawa 80% ARABICA, 20% ROBUSTA

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Dane producenta/dystrybutora

Coffee Hunter Palarnia Kawy, ul. Okulickiego 39, 65-001 Zielona Góra

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Coffee Hunter Kawa ziarnista rzemieślnicza Espresso Blend 1 kg

  • Producent: Coffee Hunter
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902973700725
  • EAN: 5902973700725
  • Wymiary: 30 x 15 x 7 cm