Coffee Hunter Kawa ziarnista rzemieślnicza Uganda 250 g Bio

NATURALNA KAWA ZIARNISTA, PALONA, 100% ARABICA Wyjątkowa kawa o średnim body, dla której najlepszym określeniem smaku i aromatu niech będą słowa: śliwki, rodzynki, czekolada. Kawy najwyższej jakości premium i specialty, z upraw ekologicznych, z certyfikatami EKO, BIO oraz FAIRTRADE. Certyfikat EKO...

26.99 zł

-10%

29.99 zł

Cena za kg : 107.96zł

Dodaj do schowka

Opis

NATURALNA KAWA ZIARNISTA, PALONA, 100% ARABICA

Wyjątkowa kawa o średnim body, dla której najlepszym określeniem smaku i aromatu niech będą słowa: śliwki, rodzynki, czekolada.

Kawy najwyższej jakości premium i specialty, z upraw ekologicznych, z certyfikatami EKO, BIO oraz FAIRTRADE. Certyfikat EKO gwarantuje, że produkt na wszystkich etapach spełnia rygorystyczne zasady uprawy oraz przetwórstwa ekologicznego.

Opakowania kawy wskazują na rzemieślniczy charakter produktu i wyposażone są w strunę do łatwego zamykania i odpowiedniego przechowywania kawy. Ziarna wypalane powoli, tradycyjną metodą mistrzowską w piecach bębnowych, po wypaleniu chłodzone powietrzem, by zatrzymać w nich pełnię smaku i aromatu. Badanie poziomu wilgotności ziarna surowego wyklucza możliwość użycia wadliwego surowca,a aktualne badania na zawartość pestycydów, akrylamidu, ochratoksyny A przeprowadzone przez akredytowane laboratorium.

Dzięki programowi do analizy temperatury kawy na każdym etapie palenia następuje zapis procedur dotyczących palenia każdego ziarna, co pozwala na uzyskanie powtarzalności smaku. Klient wybierając nasz produkt ma pewność, że sięga po swój ulubiony smak. Podczas procesu oczyszczania kawy destonerem eliminuje się możliwość spakowania kawy z drobnymi zanieczyszczeniami takimi jak kamyczki oraz elementy metalowe. Wyeliminowane zostaje ryzyko uszkodzenia urządzeń do parzenia kawy.

Składniki - Coffee Hunter Kawa ziarnista rzemieślnicza Uganda 250 g Bio

kawa 100% ARABICA

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Dane producenta/dystrybutora

Coffee Hunter Palarnia Kawy, ul. Okulickiego 39, 65-001 Zielona Góra

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Coffee Hunter Kawa ziarnista rzemieślnicza Uganda 250 g Bio

  • Producent: Coffee Hunter
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902973701647
  • EAN: 5902973701647
  • Wymiary: 15 x 12 x 5 cm