NOWOŚĆ _Color Complete Conditioner odżywka do włosów farbowanych

_Color Complete Conditioner odżywka do włosów farbowanych

  • Moroccanoil
  • 7290017279152
  • 4 dni
Color Complete Conditioner to odżywka do włosów farbowanych, która zapewnia im kompleksową pielęgnację. Odżywka pomaga przedłużyć działanie usługi salonowej ChromaTech Service, poprzez odbudowę integralności włosów. Kluczowa w tym procesie jest rewolucyjna technologia COLORLINK™, która wspomaga...

122.52 zł

-9%

134.34 zł

Cena za L : 122.52zł

Dodaj do schowka

Opis

Color Complete Conditioner to odżywka do włosów farbowanych, która zapewnia im kompleksową pielęgnację. Odżywka pomaga przedłużyć działanie usługi salonowej ChromaTech Service, poprzez odbudowę integralności włosów. Kluczowa w tym procesie jest rewolucyjna technologia COLORLINK™, która wspomaga naturalne procesy naprawcze włosów, zarówno na poziomie chemicznym i fizycznym na trzy sposoby:
1. Odbudowuje strukturę keratynową włókien włosów i zamyka w nich kolor. 
2. Tworzy barierę ochronną, która minimalizuje wypłukiwanie koloru.
3. Wykorzystuje technologię ArganID, joniczny system transportujący, który skutecznie odbudowuje włosy oraz zamyka w nich kolor, dostarczając olej arganowy do trzonu włosa.
Aby w pełni skorzystać z zalet kolekcji Color Complete, zacznij od profesjonalnej usługi ChromaTech w salonie fryzjerskim. Udowodniono naukowo, że po 10 myciach włosów kolekcja Moroccanoil Color Complete przedłuża trwałość i intensywność koloru o 100%.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - _Color Complete Conditioner odżywka do włosów farbowanych

  • Producent: Moroccanoil
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 7290017279152
  • EAN: 7290017279152

Inni Klienci kupili również