comfort!map Mapa turystyczna Tatry 1:28 000

"Tatry. Mapa panoramiczna Tatry. Mapa panoramiczna to wyjątkowa publikacja, w której zastosowano rzut panoramiczny do prezentacji ukształtowania terenu, co w połączeniu z cieniowaniem dało niezwykle realistyczny efekt przestrzenny przypominający widok na góry z lotu ptaka. Jednocześnie mapa...
24,30 * 34,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 25,41 zł

Opis

"Tatry. Mapa panoramiczna
Tatry. Mapa panoramiczna to wyjątkowa publikacja, w której zastosowano rzut panoramiczny do prezentacji ukształtowania terenu, co w połączeniu z cieniowaniem dało niezwykle realistyczny efekt przestrzenny przypominający widok na góry z lotu ptaka.
Jednocześnie mapa prezentuje wszystkie niezbędne dla turysty elementy, m.in.:
- szlaki i czasy przejść,
- źródła, wodospady,
- schroniska turystyczne, wiaty,
- parkingi, postoje busów i dorożek,
- muzea, zabytki i inne interesujące turystycznie obiekty.
Na odwrocie mapy zamieszczono panoramiczne fotografie najpiękniejszych bieszczadzkich krajobrazów wraz z opisami szczytów. Punkty, z których wykonano zdjęcia, zostały oznaczone na mapie. Fotografiom towarzyszą opisy najatrakcyjniejszych miejsc regionu oraz turystyczno-samochodowa mapa okolic Tatr.
Tatry. Mapa panoramiczna to unikatowa na rynku propozycja zarówno dla turystów zaczynających swoją przygodę z Tatrami, jak i wytrawnych wędrowców, którzy dzięki niej spojrzą na góry z nowej perspektywy.
W serii map panoramicznych ukazały się także: Bieszczady i Karkonosze."

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - comfort!map Mapa turystyczna Tatry 1:28 000

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki