Crayola Kreda 3D (zestaw mały)

  • Crayola
  • 07166213505833
  • 3-5 dni
Na pierwszy rzut oka Crayola Kreda 3D wyróżnia się spośród innych tym, że każdy jej kawałek składa się z dwóch kolorów. Słowo 'kreda', często kojarzące się z białą kredą, tablicą szkolną i nudnymi lekcjami, nabiera tu nowego, kolorowego znaczenia.Ale to dopiero początek niespodzianek. Do zestawu...

21.86 zł

-34%

33.20 zł

Dodaj do schowka

Opis

Na pierwszy rzut oka Crayola Kreda 3D wyróżnia się spośród innych tym, że każdy jej kawałek składa się z dwóch kolorów. Słowo 'kreda', często kojarzące się z białą kredą, tablicą szkolną i nudnymi lekcjami, nabiera tu nowego, kolorowego znaczenia.Ale to dopiero początek niespodzianek. Do zestawu dołączone są specjalne okulary (jak w kinie 3D), dzięki którym podziwiać można swoje rysunki w trójwymiarze.Dzięki nowoczesnej technologii udało się stworzyć innowacyjne narzędzie do rysowania na chodniku w przestrzennej technice 3D. Teraz zabawa nabiera nowego wymiaru – i to nie tylko w przenośni.Gdy się patrzy przez trójwymiarowe okulary na rysunki wykonane Kredą 3D wyraźnie można zauważyć, że ciepłe kolory (np. czerwony) 'wznoszą' się ponad kolory bardziej zimne (np. niebieski). Powstaje magiczny efekt, który trudno wyrazić słowami.Kreda 3D to doskonała propozycja nie tylko dla maluchów. Pozwala na swobodę tworzenia i rozwijanie wyobraźni, a przy tym doskonale wpływa na rozwój małej motoryki u dzieci. Wrażenia, jakie gwarantuje rysowanie Kredą 3D sprawiają, że nikogo nie trzeba długo namawiać do zabawy nią.Kreda nie kruszy się, jest wygodna w trzymaniu, może się nią bawić zarówno dziecko jak i dorosły. Dodatkową jej zaletą jest to, że łatwo można ją zmyć z chodnika, wystarczy użyć trochę wody.

Szczegóły - Crayola Kreda 3D (zestaw mały)

  • Producent: Crayola
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 07166213505833
  • EAN: 07166213505833
  • Wymiary: 25x20x2,6 cm

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt