Cube Puzzler Pro Smart Games Artyzan (Kreatywne Maluchy)

Zanim rozpoczniesz grę: Musisz samodzielnie utworzyć planszę do gry. Po otwarciu przezroczystej obudowy kostki, otrzymasz dwie osobne części. Umieść róg jednej z nich w wolnej przestrzeni drugiej części. Gdy usłyszysz "kliknięcie" - oznacza to, że plansza została prawidłowo zbudowana. 1. Wybierz...

43.12 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Zanim rozpoczniesz grę:

Musisz samodzielnie utworzyć planszę do gry.

Po otwarciu przezroczystej obudowy kostki, otrzymasz dwie osobne części.

Umieść róg jednej z nich w wolnej przestrzeni drugiej części.

Gdy usłyszysz "kliknięcie" - oznacza to, że plansza została prawidłowo zbudowana.

1. Wybierz zadanie.

  • W instrukcji do zadań z poziomu STARTER znajdziesz wskazówki dotyczące tego, jak mają wyglądać 3 z 6 ścian kostki.
  • W instrukcji do zadań z pozostałych poziomów również znajdziesz taką informację. Będzie jednak brakowało kolorów niektórych elementów. Te elementy zostały oznaczone białymi okręgami.

2. Umieść 6 puzzli na przezroczystej tacce, w taki sposób aby powstał z nich sześcian. Do rozwiązania każdego z zadań musisz użyć wszystkich dostępnych elementów.

3. Znalazłeś prawidłowe rozwiązanie, kiedy utworzysz kostkę, której kolory i ich ułożenie będzie odpowiadało temu, co zostało pokazane na ilustracji w instrukcji. Pamiętaj! Istnieje tylko jedno prawidłowe rozwiązanie zadania, które można znaleźć na końcu książeczki.

Wskazówki:

  • Jeśli w zadaniu brakuje informacji na temat koloru pojedynczych elementów, szybciej znajdziesz rozwiązanie koncentrując się na właśnie tych brakujących elementach.
  • Rozpocznij budowę sześcianu w kierunku od dołu do góry. Jeśli będzie Ci brakować informacji o kolorze elementów znajdujących się na dole sześcianu, użyj logiki i dedukcji, aby dowiedzieć się, które elementy będą pasowały do układanki.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Cube Puzzler Pro Smart Games Artyzan (Kreatywne Maluchy)