Cukiernia sklepik Pro Kids

Zestaw pozwala na zabawę w mały sklepik ze słodyczami. Zabawa zestawem rozwija wyobraźnię i sprzyja zachowaniem społecznym, gdyż najlepiej jest bawić się z rodzeństwem, rodzicami lub w przedszkolu. Dzieci uczą się także podstaw przedsiębiorczości. Od teraz cukiernia zagości w Twoim domu. W zestawie...

30.94 zł

-11%

34.76 zł

Dodaj do schowka

Opis

Zestaw pozwala na zabawę w mały sklepik ze słodyczami. Zabawa zestawem rozwija wyobraźnię i sprzyja zachowaniem społecznym, gdyż najlepiej jest bawić się z rodzeństwem, rodzicami lub w przedszkolu. Dzieci uczą się także podstaw przedsiębiorczości. Od teraz cukiernia zagości w Twoim domu. W zestawie znajdziesz takie słodkości jak lody, lizaki, cukierki donuty i pączki. Aby bawić się w sklepik, w komplecie znajduje się również kasa i plastikowe pieniądze. Wszystko utrzymane jest w słodkich, pastelowych kolorach.
Zestaw zapakowany jest w pudełko typu "window box", doskonale prezentujące zawartość. Zestaw składa się z ponad 20 elementów imitujących sklep spożywczy w tym: kasa, pieniążki, regały a na nich słodycze. Zabawka dla dzieci powyżej 3 lat.
Wymiary 34 x 27 x 7,6 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Cukiernia sklepik Pro Kids

  • Producent: Pro Kids
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902666697066
  • EAN: 5902666697066
  • Wymiary: 340x270x76 mm