Ćwiczenia językowe cz. 2. Propozycje zadań...

Druga część „Ćwiczeń językowych” została przygotowana z myślą o dzieciach, które opanowały już technikę czytania i pisania, ale mają trudności z budowaniem systemu językowego. Materiał jest przeznaczony dla nauczycieli, terapeutów czy rodziców pracujących z dziećmi. Z zadań mogą również korzystać...
15,02 * 21,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,35 zł

Opis

Druga część „Ćwiczeń językowych” została przygotowana z myślą o dzieciach, które opanowały już technikę czytania i pisania, ale mają trudności z budowaniem systemu językowego. Materiał jest przeznaczony dla nauczycieli, terapeutów czy rodziców pracujących z dziećmi. Z zadań mogą również korzystać osoby dorosłe z zaburzeniami komunikacji językowej.

Celem ćwiczeń jest rozwijanie systemu językowego. Przedstawiony materiał odwołuje się do wiedzy ogólnej, umiejętności wnioskowania z kontekstu, rozumienia i wnioskowania na podstawie czytanego tekstu, budowania spontanicznych wypowiedzi na temat obrazka. Zadania polegają między innymi na wyborze formy gramatycznej wyrazu, określeniu znaczenia wyrażeń potocznych, budowaniu zdań o przeciwstawnym znaczeniu, łączeniu w pary odpowiednich słów, podawaniu sekwencji zdarzeń czy dokonywaniu kategoryzacji.

FAQ

Sekcja najczęstszych pytań i odpowiedzi

Kto jest autorem "Ćwiczenia językowe cz. 2. Propozycje zadań..."?
Autorem książki jest Wiśniewska Marta.
Jest autorem kilku podręczników szkolnych, ale są one bardzo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może na przykład z konieczności intensywnego zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy oraz doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Jak upewnić się, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych opublikowanych przez szkołę.


Kiedy wydano tę publikację?
Ten podręcznik został opublikowany w 2016 roku. "Ćwiczenia językowe cz. 2. Propozycje zadań..." od lat jest uznaną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez lata zdobył duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
Treść "Ćwiczenia językowe cz. 2. Propozycje zadań..." składa się z 64 stron. Jest wypełniony treścią edukacyjną upiększoną graficznie. Zawarto w nim ważne i starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest lekka, z łatwością można ją zapakować do szkolnej torby.


Co, oprócz podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie zeszytów! Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z werwą i w dobrym stylu! Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a wręcz zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź kolekcje do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto wejść w rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Ćwiczenia językowe cz. 2. Propozycje zadań...

 • Autor: Marta Wiśniewska
 • Wydawnictwo Harmonia
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2016
 • Ilość stron: 64
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788371348815
 • Język: polski
 • Podtytuł: Propozycje zadań dla dzieci i dorosłych z zaburzeniami w komunikacji językowej
 • Nr wydania: 2
 • ISBN: 9788371348815
 • EAN: 9788371348815
 • Wymiary: 20.5x29.5x0.5 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>