Cymbergaj piłka nożna poduszkowiec 2 bramki

  • 1818912090625
Powietrzny cymbergaj dla dwóch osób Niemalże każdy dzieciak zna grę zręcznościową, jaką jest cymbergaj - przedstawiamy jego nowoczesną wersję. Jest to rewelacyjny zestaw do gry zarówno na zewnątrz, jak i w mieszkaniu - do rozpoczęcia zabawy wystarczy tylko płaska, gładka powierzchnia oraz poczucie...

25.99 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Powietrzny cymbergaj dla dwóch osób
Niemalże każdy dzieciak zna grę zręcznościową, jaką jest cymbergaj - przedstawiamy jego nowoczesną wersję. Jest to rewelacyjny zestaw do gry zarówno na zewnątrz, jak i w mieszkaniu - do rozpoczęcia zabawy wystarczy tylko płaska, gładka powierzchnia oraz poczucie humoru.
Jak działa latający dysk przypominający piłkę nożną? Po zasileniu go bateriami i uruchomieniu, otwór w górnej części zabawki zasysa powietrze, które przedostaje się do otworów znajdujących się w dolnej części. Efektem tej czynności jest tak zwana poduszka powietrzna, która delikatnie unosi dysk nad powierzchnią boiska. Miękka, piankowa otoczka zabawki pozwala na szaloną zabawę w każdym pomieszczeniu - dysk latając, nie porysuje podłogi, a jego miękkie brzegi zabezpieczą meble i inne elementy przed otarciami.
Piłkarski zestaw cymbergaj się z:
- jednego dysku,
- dwóch rozkładanych bramek,
- dwóch rakietek do gry,
- 4 sztuk dłuższych części boiska,
- 4 sztuk krótszych części boiska,
- 10 sztuk przyssawek.
Przedstawiony cymbergaj służy do gry w mecze piłki nożnej, jednak przy użyciu sprawnych i sprytnych rąk. Konstrukcja boiska jest bardzo prosta, polega na połączeniu białych barierek żółtymi złączkami, a także zamontowaniem dwóch bramek po przeciwnych stronach. Strzelenie gola może być ciekawym wyzwaniem! Piłka posiada swój napęd, dlatego nie ma pewności, czy pofrunie dokładnie w tym kierunku, który wybrał zawodnik, delikatnie popychając dysk rakietką.
Zabawka przeznaczona dla dzieciaków, które osiągnęły 3. rok życia. Wykonana jest z wysokiej jakości materiału, który jest gwarancją długiej żywotności zabawki. Komplet piłkarski posiada certyfikat CE, co oznacza, że jest bezpieczną zabawką dla dzieci. Gra zapakowana jest w kartonowe opakowanie z piłkarskim motywem, dzięki czemu nadaje się na prezent dla chłopca.
Wymiary elementów:
- dysk: 7 cm x 3,5 cm,
- rakietka: 6 cm x 7,5 cm,
- bramka: 17,5 cm x 5 cm x 8 cm,
- pole boiska: 84 cm x 8,5 cm x 60 cm.
Wymiary opakowania:
- 38 cm x 24 cm x 7 cm.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Cymbergaj piłka nożna poduszkowiec 2 bramki

  • Producent Lean Toys
  • Rok wydania: 2018
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 1818912090625
  • Język: polski
  • EAN: 1818912090625
  • Wymiary: 27.1x43.6x6.2 cm