Czarnoksiężnik z krainy oz z angielskim

Klasyczna, znana wszystkim baśń w opracowaniu anglistów - w wersji do nauki angielskiego i do czytania dla przyjemności - w oryginale.  - połączenie pożytecznego z przyjemnym, czyli nauka przy okazji czytania klasycznej baśni, - przedstawienie zagadnień gramatycznych, które sprawiają uczącym się...

40.41 zł

-10%

44.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Klasyczna, znana wszystkim baśń w opracowaniu anglistów - w wersji do nauki angielskiego i do czytania dla przyjemności - w oryginale. 

- połączenie pożytecznego z przyjemnym, czyli nauka przy okazji czytania klasycznej baśni,

- przedstawienie zagadnień gramatycznych, które sprawiają uczącym się najwięcej problemów (pułapki językowe, niuanse gramatyczne, różnice znaczeniowe itp.),

- ćwiczenia utrwalające słownictwo i struktury gramatyczne występujące w baśni oraz zadania rozwijające umiejętność rozumienia tekstu (osobny zestaw ćwiczeń po każdym rozdziale),

- klucze do zadań umożliwiające samodzielną naukę,

- minisłowniczki umieszczone bezpośrednio przy tekście oryginału, pozwalające na płynne czytanie i przyswajanie na bieżąco nowych wyrazów.

Marta Fihel  anglistka i nauczycielka języka angielskiego, była redaktor naczelna popularnego serwisu internetowego Angielski.edu.pl.

Dr hab. Dariusz Jemielniak   profesor Akademii Leona Koźmińskiego i kierownik centrum badawczego CROW (Center for Research on Organizations and Workplaces). Odbywał jedno- i dwusemestralne staże badawcze na Cornell University (2004-2005), Harvard University (2007, 2011-2012) oraz University of California Berkeley (2008). Był beneficjentem m.in. stypendiów Collegium Invisibile, Fundacji Fulbrighta, Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej, tygodnika "Polityka", programu dla wybitnych młodych naukowców Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Jest członkiem Akademii Młodych Uczonych Polskiej Akademii Nauk.

Grzegorz Komerski - absolwent filozofii, tłumacz języka angielskiego, zajmuje się historią języków i perypetiami słów, zwanymi przez naukowców etymologią,  prowadzi blog językowy.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Czarnoksiężnik z krainy oz z angielskim