Czarny Piotruś/Memo - Kraina Lodu Cartamundi

Gra karciana czarny Piotruś i Memo z postaciami Disneya Kraina Lodu ."Piotruś” to gra, którą znają wszystkie polskie dzieci. Proste zasady i szybka, emocjonująca rozgrywka to przyczyny jej sukcesu i popularności. Jeśli dodać do tego karty z wizerunkami najbardziej popularnych postaci z bajek,...

4.18 zł

-9%

4.60 zł

Dodaj do schowka

Opis


Gra karciana czarny Piotruś i Memo z postaciami Disneya Kraina Lodu .

"Piotruś” to gra, którą znają wszystkie polskie dzieci. Proste zasady i szybka, emocjonująca rozgrywka to przyczyny jej sukcesu i popularności. Jeśli dodać do tego karty z wizerunkami najbardziej popularnych postaci z bajek, kreskówek, komiksów i filmów – otrzymujemy produkt, który kochają wszystkie dzieci.


W grze bierze udział od 2 do 4-5 graczy, którzy mają za zadanie dobrać karty w pary i jak najszybciej pozbyć się swojego wachlarza. Gracze sami wybierają wariant gry - czy rozdają wszystkie karty i losują je od sąsiada, czy przeznaczają do losowania część talii. W talii znajduje się "Piotruś", czyli karta bez pary. Ten, kto zostanie z nią na koniec gry, przegrywa rozgrywkę.

Gra zapewnia dużą dawkę śmiechu i ćwiczy spostrzegawczość, a talia z wizerunkiem Anni i Elsy z pewnością ucieszy fanów tych uroczych postaci Disneya.

MEMOS. Odwróć kartoniki obrazkami do dołu i postaraj się odnaleźć jak najwięcej par. Możesz sam zmierzyć się z tym zadaniem lub zaprosić do gry przeciwnika - wygra ten, komu uda się odnaleźć najwięcej par. "Memos" to gra, podczas której ćwiczysz pamięć wzrokową, koncentrację, spostrzegawczość, świetnie się przy tym bawiąc. Dużym atutem tej gry jest piękna grafika w stylu Disneya.
Talia zawiera 25 listków karcianych

Szczegóły - Czarny Piotruś/Memo - Kraina Lodu Cartamundi

  • Producent: Cartamundi
  • Kod producenta: GXP-516544
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901911002792
  • EAN: 5901911002792
  • Wymiary: 6x9x1 cm

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt