Czarodziejski pędzelek. Na łące. Malowanka wodna

Zostań czarodziejem barw! Nie potrzebujesz kredek i farb – wystarczy pędzelek i woda. Pomaluj mokrym pędzelkiem kartkę, a kolory – jak zaczarowane – pojawią się same. Po wyschnięciu kartki obrazek można znowu pomalować. Z tą książeczką zabawa trwa na okrągło!
6,60 * 8,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,13 zł

Opis

Zostań czarodziejem barw! Nie potrzebujesz kredek i farb – wystarczy pędzelek i woda. Pomaluj mokrym pędzelkiem kartkę, a kolory – jak zaczarowane – pojawią się same. Po wyschnięciu kartki obrazek można znowu pomalować.

Z tą książeczką zabawa trwa na okrągło!

Historyjka "Czarodziejski pędzelek. Na łące. Malowanka wodna" to praca zbiorowa, więc do tworzenia treści zaangażowanych było kilka osób.

Podaruj w prezencie maluchowi książeczkę "Czarodziejski pędzelek. Na łące. Malowanka wodna". Należy ona do sekcji ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na twórczą zabawę, która dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże także redukować stres i poprawiać samopoczucie.

Publikację wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wychodząc z domu na wyprawę, bez problemu można ją zapakować dziecku do torby.

"Czarodziejski pędzelek. Na łące. Malowanka wodna" wydało Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka spodoba się szkrabowi, to wybierz też pozostałe tytuły tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.