Czarodziejski pędzelek. W morzu. Malowanka wodna

Zostań czarodziejem barw! Nie potrzebujesz kredek i farb – wystarczy pędzelek i woda. Pomaluj mokrym pędzelkiem kartkę, a kolory – jak zaczarowane – pojawią się same. Po wyschnięciu kartki obrazek można znowu pomalować. Z tą książeczką zabawa trwa na okrągło!
6,60 * 8,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,34 zł

Opis

Zostań czarodziejem barw! Nie potrzebujesz kredek i farb – wystarczy pędzelek i woda. Pomaluj mokrym pędzelkiem kartkę, a kolory – jak zaczarowane – pojawią się same. Po wyschnięciu kartki obrazek można znowu pomalować.

Z tą książeczką zabawa trwa na okrągło!

Historyjka "Czarodziejski pędzelek. W morzu. Malowanka wodna" to opracowanie zbiorowe, więc nad stworzeniem treści pracowało kilka osób.

Sprezentuj dziecku książeczkę "Czarodziejski pędzelek. W morzu. Malowanka wodna". Należy ona do podkategorii książek ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na twórczą zabawę, która dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwijanie wiedzy o kolorach i kształtach. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może również zredukować stres i poprawić nastrój.

Książka ma miękką okładkę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż opiekun skończy załatwiać sprawunki.

"Czarodziejski pędzelek. W morzu. Malowanka wodna" wydało Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę małego człowieka, to zobacz także inne publikacje tego wydawcy.

Masz do dyspozycji mały budżet? Ta książeczka to niedrogi wybór.