NOWOŚĆ CzuCzu Puzzle obserwacyjne Mapa Polski 5+ Bright Junior Media

CzuCzu Puzzle obserwacyjne Mapa Polski 5+ Bright Junior Media

Puzzle obserwacyjne Mapa Polski dla dzieci 5+ Jedziemy na wycieczkę po Polsce! 117-elementowe puzzle pokazują ciekawe miejsca na mapie kraju i inspirują do poszerzania wiedzy na temat historii, kultury i przyrody. Na ramce układanki umieściliśmy mnóstwo szczegółów do wyszukania na ilustracji, aby...

42.42 zł

-15%

49.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Puzzle obserwacyjne Mapa Polski dla dzieci 5+
Jedziemy na wycieczkę po Polsce! 117-elementowe puzzle pokazują ciekawe miejsca na mapie kraju i inspirują do poszerzania wiedzy na temat historii, kultury i przyrody. Na ramce układanki umieściliśmy mnóstwo szczegółów do wyszukania na ilustracji, aby rozwijająca zabawa trwała jeszcze dłużej. Do zestawu dołączyliśmy plakat pełen tematycznych ciekawostek.
zestaw zawiera 117-elementowe puzzle i plakat edukacyjny
pudełko o wymiarach 16,5 x 28 x 7 cm
wymiar układanki: 48 x 68 cm
duże elementy są wykonane z trwałej tektury
odpowiednie dla dzieci w wieku 5+
ilustracja i forma jest dostosowana do wieku dziecka
zabawa rozwija ciekawość i inspiruje do zdobywania wiedzy
Przepis na dobrą zabawę
Ułóżcie puzzle i sami sprawdźcie, jak wiele miejsc czeka na odkrycie. Bawcie się w wyszukiwanie detali na ilustracji. Opowiadajcie o atrakcjach, legendach, zwierzętach i roślinach. Informacje z plakatu pozwolą wam dowiedzieć się więcej o Polsce i zainspirują do zdobywania nowej wiedzy. Pamiętajcie o naszych sugestiach podczas waszych kolejnych wycieczek! Plakat może stać się oryginalną ozdobą pokoju.
Radość odkrywania
Przedszkolak interesuje się otaczającym go światem i zadaje mnóstwo pytań. Codziennie chłonie nową wiedzę, co w naturalny sposób przychodzi mu przez zabawę. Puzzle obserwacyjne Mapa Polski zachęcają do zdobywania i pogłębiania wiedzy o przyrodzie, historii i kulturze Polski. Pobudzają ciekawość, rozwijają spostrzegawczość i koncentrację. Pozwalają poznawać i utrwalać nowe słownictwo i inspirują do zadawania własnych pytań.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - CzuCzu Puzzle obserwacyjne Mapa Polski 5+ Bright Junior Media

  • Producent: Bright Junior Media
  • Seria CzuCzu
  • Rok wydania: 2020
  • Kod producenta: 490968
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902983490968
  • Język: polski
  • EAN: 5902983490968
  • Wymiary: 16.0x28.0x7 cm