Czy ktoś widział zajączka?

Mama Zajączkowa upiekła pyszne ciasto marchewkowe. Bardzo chciałaby podzielić się nim ze swoim synkiem. Ale gdzie podział się Zajączek? W jego poszukiwania angażuje się cały las. Jeż, Borsuk, Sarny, Wiewiórki i wiele innych zwierząt. Jak zakończy się ta historia? „Czy ktoś widział zajączka?” to...
10,80 * 29,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,63 zł

Opis

Mama Zajączkowa upiekła pyszne ciasto marchewkowe. Bardzo chciałaby podzielić się nim ze swoim synkiem. Ale gdzie podział się Zajączek? W jego poszukiwania angażuje się cały las. Jeż, Borsuk, Sarny, Wiewiórki i wiele innych zwierząt. Jak zakończy się ta historia?

„Czy ktoś widział zajączka?” to zabawna, wciągająca i zaskakująca książka z morałem dla dzieci w wieku od trzech lat, wspaniale zilustrowana przez Nikolę Kucharską.

Autorem książeczki "Czy ktoś widział zajączka?" jest Przemysław Wechterowicz, Nikola Kucharska.

"Czy ktoś widział zajączka?" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książeczki to gwarancja udanej zabawy. Wybór krótkich historii to dobry sposób na to, aby kilkuletnie dziecko zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Publikacje dla dzieci w wieku 3-7 lat są bardzo pomocnym narzędziem wspierającym intensywny rozwój małego człowieka w tym czasie.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z pewnością pobudzi go do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Ponadto lektura książek wspomaga dzieci w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz ćwiczy aparat mowy i rozwija zakres słownictwa dziecka.
  • To super zabawa dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Opowieść ma twardą oprawę, która zapewnia jej lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki temu dużo trudniej jest ją zniszczyć.

Jest to stosunkowo krótka publikacja - jej długość: 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Czy ktoś widział zajączka?" wydało Wydawnictwo Media Rodzina. Jeśli ta książeczka wciągnie malucha, to zobacz także inne publikacje tego wydawcy.