Czytaj z Albikiem. Zawody. Śmieciarze. Interaktywna mówiąca książka

Książka opowiada o kulisach pracy śmieciarzy, którzy są odpowiedzialni za czystość w mieście. Z książki można się dowiedzieć, kiedy rozpoczynają pracę, co należy do ich obowiązków i jak działa śmieciarka. Jednak to nie wszystko. W książce są także ciekawostki z zakresu ekologii. Dzieci dowiedzą...
49,22 * 54,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 45,09 zł

Opis

Książka opowiada o kulisach pracy śmieciarzy, którzy są odpowiedzialni za czystość w mieście. Z książki można się dowiedzieć, kiedy rozpoczynają pracę, co należy do ich obowiązków i jak działa śmieciarka. Jednak to nie wszystko. W książce są także ciekawostki z zakresu ekologii.

Dzieci dowiedzą się, do jakiego kubła wrzucić ogryzek, co to jest kompost, dlaczego warto naprawiać rzeczy, a nie wyrzucać oraz dlaczego pewne odpady mogą być naszym zagrożeniem, jeśli nie zutylizujemy ich w odpowiedni sposób.

Książka zwiększa świadomość i uczy prawidłowych zachowań poprzez pokazywanie konsekwencji niedbałego wyrzucania śmieci. Interaktywna książeczka z serii Czytaj z Albikiem. Książka działa tylko z elektronicznym piórem Albik, sprzedawanym osobno.

Książka działa tylko z interaktywnym piórem Albik. Pióro nie jest dołączone do książki.


Dowiedz się więcej o ksiażce

Szczegóły - Czytaj z Albikiem. Zawody. Śmieciarze. Interaktywna mówiąca książka

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>