Czytanki naklejanki. Disney Bambi. Leśne historie

Bajecznie kolorowa opowiastka o jelonku Bambi i jego leśnych przyjaciołach z dodatkowymi naklejkami, które służą do uzupełnienia tekstu, to wspaniały prezent dla każdego dziecka. Poznawanie przygód ulubionych bohaterów z filmów Disneya i zabawa naklejkami nie tylko przegonią nudę, ale też pozwolą...
7,67 * 8,87 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,01 zł

Opis

Bajecznie kolorowa opowiastka o jelonku Bambi i jego leśnych przyjaciołach z dodatkowymi naklejkami, które służą do uzupełnienia tekstu, to wspaniały prezent dla każdego dziecka. Poznawanie przygód ulubionych bohaterów z filmów Disneya i zabawa naklejkami nie tylko przegonią nudę, ale też pozwolą maluchom rozwinąć wyobraźnię, spostrzegawczość i koordynację ręka-oko.

Historyjka "Czytanki naklejanki. Disney Bambi. Leśne historie" jest opracowaniem zbiorowym, więc do przygotowywania zawartości zaangażowanych było kilka osób.

"Czytanki naklejanki. Disney Bambi. Leśne historie" to książeczka z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tej sekcji dają dzieciom możliwość twórczego działania oraz wspierają ćwiczenia dłoni, nadgarstka i palców. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, ponieważ wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże również redukować stres i poprawić nastrój.

Opowieść jest w miękkiej oprawie. Poręczne wydanie sprawia, że wyruszając na wycieczkę, łatwo ją spakować do plecaka lub torby dziecka.

"Czytanki naklejanki. Disney Bambi. Leśne historie" opublikowało Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę malucha, to wybierz także inne tytuły od tego wydawcy.

Ten tytuł to dobry przykład, że nie musisz wydawać dużych sum, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.