Czytanki naklejanki. Disney Junior Jej Wysokość Zosia. Eliksir przyjaźni

Bajecznie kolorowa opowiastka z naklejkami to wspaniały prezent dla każdego dziecka. Poznawanie przygód ulubionych bohaterów z filmów Disneya i zabawa naklejkami nie tylko przegonią nudę, ale też pozwolą maluchom rozwinąć wyobraźnię, spostrzegawczość i koordynację ręka-oko.
7,17 * 8,87 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,18 zł

Opis

Bajecznie kolorowa opowiastka z naklejkami to wspaniały prezent dla każdego dziecka.

Poznawanie przygód ulubionych bohaterów z filmów Disneya i zabawa naklejkami nie tylko przegonią nudę, ale też pozwolą maluchom rozwinąć wyobraźnię, spostrzegawczość i koordynację ręka-oko.

Historyjka "Czytanki naklejanki. Disney Junior Jej Wysokość Zosia. Eliksir przyjaźni" to opracowanie zbiorowe, więc nad stworzeniem treści pracowało kilka osób.

Podaruj dziecku książeczkę "Czytanki naklejanki. Disney Junior Jej Wysokość Zosia. Eliksir przyjaźni". Należy ona do działu ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na wyśmienitą zabawę, która w dodatku pozytywnie wpłynie na rozwijanie wiedzy o kolorach i kształtach. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość - wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może też zredukować stres i poprawiać samopoczucie.

Książka ma miękką okładkę, dzięki czemu bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w poczekalni u lekarza.

Pozycja Czytanki naklejanki. Disney Junior Jej Wysokość Zosia. Eliksir przyjaźni została udostępniona przez Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę małego człowieka, to zobacz również pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Dysponujesz skromnym budżetem? Ta książeczka to niedrogi wybór.

Szczegóły - Czytanki naklejanki. Disney Junior Jej Wysokość Zosia. Eliksir przyjaźni

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>