Czytanki naklejanki. Disney Kraina Lodu. Lato Olafa

Bajecznie kolorowa opowiastka z naklejkami to wspaniały prezent dla każdego dziecka. Poznawanie przygód ulubionych bohaterów z filmów Disneya i zabawa naklejkami nie tylko przegonią nudę, ale też pozwolą maluchom rozwinąć wyobraźnię, spostrzegawczość i koordynację ręka-oko.
7,17 * 7,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,87 zł

Opis

Bajecznie kolorowa opowiastka z naklejkami to wspaniały prezent dla każdego dziecka.

Poznawanie przygód ulubionych bohaterów z filmów Disneya i zabawa naklejkami nie tylko przegonią nudę, ale też pozwolą maluchom rozwinąć wyobraźnię, spostrzegawczość i koordynację ręka-oko.

Historyjka "Czytanki naklejanki. Disney Kraina Lodu. Lato Olafa" to opracowanie zbiorowe, więc za napisanie treści odpowiada kilka osób.

"Czytanki naklejanki. Disney Kraina Lodu. Lato Olafa" to książeczka z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tej sekcji dają maluchom możliwość twórczej ekspresji oraz wspierają ćwiczenia małej dłoni, nadgarstka i palców. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, ponieważ wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może też redukować stres i poprawiać nastrój.

Historyjka jest w miękkiej oprawie. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wyruszając na wycieczkę, bez problemu można ją spakować do torby dziecka.

Publikacja Czytanki naklejanki. Disney Kraina Lodu. Lato Olafa została opublikowana przez Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka zaintryguje dziecko, to sprawdź też inne pozycje od tego wydawcy.

Ten tytuł to doskonały przykład, że nie musisz wydawać dużych kwot, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.

Szczegóły - Czytanki naklejanki. Disney Kraina Lodu. Lato Olafa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>