Czytanki naklejanki. Disney Kraina Lodu. Moc magii

Bajecznie kolorowa opowiastka o przygodach Elsy i Anny z dodatkowymi naklejkami, które służą do uzupełnienia tekstu, to wspaniały prezent dla każdego dziecka. Poznawanie przygód ulubionych bohaterów z filmów Disneya i zabawa naklejkami nie tylko przegonią nudę, ale i pozwolą maluchom rozwinąć...
7,12 * 7,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,15 zł

Opis

Bajecznie kolorowa opowiastka o przygodach Elsy i Anny z dodatkowymi naklejkami, które służą do uzupełnienia tekstu, to wspaniały prezent dla każdego dziecka.

Poznawanie przygód ulubionych bohaterów z filmów Disneya i zabawa naklejkami nie tylko przegonią nudę, ale i pozwolą maluchom rozwinąć wyobraźnię, spostrzegawczość i koordynację ręka-oko.

Historyjka "Czytanki naklejanki. Disney Kraina Lodu. Moc magii" jest pracą zbiorową, więc do tworzenia treści zaangażowanych było kilka osób.

"Czytanki naklejanki. Disney Kraina Lodu. Moc magii" to publikacja z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają dzieciom możliwość twórczego działania oraz wspierają ćwiczenia dłoni, nadgarstka czy palców. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże także zredukować stres i poprawić nastrój.

Książka jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, łatwo ją spakować do plecaka dziecka.

Pozycja "Czytanki naklejanki. Disney Kraina Lodu. Moc magii" została wydana przez Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka spodoba się dziecku, to wybierz też inne tytuły tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych sum, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.

Szczegóły - Czytanki naklejanki. Disney Kraina Lodu. Moc magii

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>