Czytanki naklejanki. Disney Kraina lodu. Na tropie trolli

Książka dla dzieci „Na tropie trolli“ to kolejna historia z bohaterami znanymi z „Krainy Lodu“. To okazja, by nie tylko poznać ich przygody, ale też rozwinąć wyobraźnię, spostrzegawczość i koordynację ręka-oko. Tym razem Anna opowiada dzieciom fascynującą historię o trollach. „Czy naprawdę...
7,17 * 8,87 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,91 zł

Opis

Książka dla dzieci „Na tropie trolli“ to kolejna historia z bohaterami znanymi z „Krainy Lodu“. To okazja, by nie tylko poznać ich przygody, ale też rozwinąć wyobraźnię, spostrzegawczość i koordynację ręka-oko. Tym razem Anna opowiada dzieciom fascynującą historię o trollach. „Czy naprawdę istnieją?“ - pyta zaciekawiona Marie i, nikomu nic nie mówiąc, rusza na poszukiwania tajemniczych stworów. Czy uda jej się trafić na ich trop?

W każdym tytule serii „Czytanki naklejanki“ młody czytelnik znajdzie arkusz z 30 naklejkami, które należy umieścić w odpowiednich miejscach na stronach. Idealne rozwiązanie, by zachęcić dziecko do aktywnego czytania.

Tytuł "Czytanki naklejanki. Disney Kraina lodu. Na tropie trolli" to praca zbiorowa, więc nad stworzeniem treści pracowało kilka osób.

Podaruj dziecku książeczkę "Czytanki naklejanki. Disney Kraina lodu. Na tropie trolli". Należy ona do kategorii ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na twórczą zabawę, która w dodatku pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość - wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże też redukować stres i poprawiać samopoczucie.

Opowieść ma miękką okładkę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w poczekalni u lekarza.

Publikacja Czytanki naklejanki. Disney Kraina lodu. Na tropie trolli została wydana przez Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka wciągnie malucha, to zobacz również inne tytuły od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.

Szczegóły - Czytanki naklejanki. Disney Kraina lodu. Na tropie trolli

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>