Czytanki naklejanki. Disney Króliczki. Moje kochane króliczki

Moje kochane króliczki to bajecznie kolorowa opowiastka z naklejkami, wspaniały prezent nie tylko dla fanek i fanów animacji Disneya. Poznawanie przygód ulubionych filmowych bohaterów i zabawa naklejkami pozwolą dziecku aktywnie spędzić czas, ale też rozwijać wyobraźnię, spostrzegawczość,...
5,74 * 8,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,38 zł

Opis

Moje kochane króliczki to bajecznie kolorowa opowiastka z naklejkami, wspaniały prezent nie tylko dla fanek i fanów animacji Disneya. Poznawanie przygód ulubionych filmowych bohaterów i zabawa naklejkami pozwolą dziecku aktywnie spędzić czas, ale też rozwijać wyobraźnię, spostrzegawczość, koordynację ręka-oko oraz ćwiczyć pamięć.

W każdym tytule serii Czytanki naklejanki, młody czytelnik znajdzie arkusz z 30 naklejkami. Część z nich przyda się do zabawy, a część można umieścić w odpowiednich miejscach na stronach, tak by uzupełnić czytaną historię. Idealne rozwiązanie, by zachęcić dziecko do aktywnego czytania.

Tytuł "Czytanki naklejanki. Disney Króliczki. Moje kochane króliczki" to opracowanie zbiorowe, więc za napisanie treści odpowiada kilka osób.

"Czytanki naklejanki. Disney Króliczki. Moje kochane króliczki" to książeczka z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają przedszkolakom możliwość twórczej zabawy oraz wspierają ćwiczenia małej dłoni, nadgarstka i palców. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, ponieważ wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże także redukować stres i poprawić nastrój.

Historyjka jest w miękkiej oprawie. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, łatwo ją zapakować do pleczaczka dziecka.

Publikacja "Czytanki naklejanki. Disney Króliczki. Moje kochane króliczki" została udostępniona przez Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka spodoba się maluchowi, to sprawdź też pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Ten tytuł to idealny przykład, że nie musisz wydawać dużych sum, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.