Czytanki naklejanki. Disney Księżniczki. Czas na kąpiel

Bajecznie kolorowa opowiastka z naklejkami to wspaniały prezent dla każdego dziecka. Poznawanie przygód ulubionych bohaterów z filmów Disneya i zabawa naklejkami nie tylko przegonią nudę, ale też pozwolą maluchom rozwinąć wyobraźnię, spostrzegawczość i koordynację ręka-oko.
7,17 * 8,87 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,07 zł

Opis

Bajecznie kolorowa opowiastka z naklejkami to wspaniały prezent dla każdego dziecka.

Poznawanie przygód ulubionych bohaterów z filmów Disneya i zabawa naklejkami nie tylko przegonią nudę, ale też pozwolą maluchom rozwinąć wyobraźnię, spostrzegawczość i koordynację ręka-oko.

Książeczka "Czytanki naklejanki. Disney Księżniczki. Czas na kąpiel" jest opracowaniem zbiorowym, więc nad stworzeniem zawartości pracowało kilka osób.

Sprezentuj maluchowi książeczkę "Czytanki naklejanki. Disney Księżniczki. Czas na kąpiel". Należy ona do podkategorii książek ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na twórczą zabawę, która w dodatku pozytywnie wpłynie na rozwijanie umiejętności dopasowywania kolorów czy identyfikowania kształtów. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, ponieważ wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może też redukować stres i poprawić nastrój.

Historyjka ma miękką oprawę, dzięki czemu bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż tata skończy załatwiać sprawunki.

Pozycja Czytanki naklejanki. Disney Księżniczki. Czas na kąpiel została udostępniona przez Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała małemu człowiekowi, to zobacz też pozostałe pozycje tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.

Szczegóły - Czytanki naklejanki. Disney Księżniczki. Czas na kąpiel

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również




Odkryj radość z ogrodnictwa >>