Czytanki naklejanki. Disney Lilo i Stich. Stitch idzie do szkoły

Bajecznie kolorowa opowiastka o niebieskim stworku i jego przyjaciółce z dodatkowymi naklejkami, które służą do uzupełnienia tekstu, to wspaniały prezent dla każdego dziecka. Poznawanie przygód ulubionych bohaterów z filmów Disneya i zabawa naklejkami nie tylko przegonią nudę, ale też pozwolą...
7,13 * 7,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,11 zł

Opis

Bajecznie kolorowa opowiastka o niebieskim stworku i jego przyjaciółce z dodatkowymi naklejkami, które służą do uzupełnienia tekstu, to wspaniały prezent dla każdego dziecka. Poznawanie przygód ulubionych bohaterów z filmów Disneya i zabawa naklejkami nie tylko przegonią nudę, ale też pozwolą maluchom rozwinąć wyobraźnię, spostrzegawczość i koordynację ręka-oko.

Historyjka "Czytanki naklejanki. Disney Lilo i Stich. Stitch idzie do szkoły" jest pracą zbiorową, więc za stworzenie treści odpowiada kilka osób.

Sprezentuj maluchowi książeczkę "Czytanki naklejanki. Disney Lilo i Stich. Stitch idzie do szkoły". Należy ona do działu ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na kreatywną zabawę, która dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwijanie umiejętności dobierania kolorów czy rozpoznawania kształtów. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może też redukować stres i poprawić nastrój.

Opowieść jest w miękkiej oprawie. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, bez problemu można ją zapakować do plecaka lub torby dziecka.

"Czytanki naklejanki. Disney Lilo i Stich. Stitch idzie do szkoły" wydało Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka wciągnie dziecko, to sprawdź również pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Ten tytuł to doskonały przykład, że nie musisz wydawać dużych sum, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.

Szczegóły - Czytanki naklejanki. Disney Lilo i Stich. Stitch idzie do szkoły

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>