Czytanki naklejanki. Disney. Nasze magiczne Encanto. Magiczny dar Antonia

Antonio Madrigal w dniu piątych urodzin ma otrzymać magiczny dar i zaczarowany pokój. W jego rodzinie każdy ma jakiś wyjątkowy talent: świetny słuch, nadludzka siłę... Jaki talent przypadł chłopcu? Przeczytaj, powiemy tylko że Madrigalowie są nim zachwyceni! W każdym tytule serii „Czytanki...
7,17 * 8,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,17 zł

Opis

Antonio Madrigal w dniu piątych urodzin ma otrzymać magiczny dar i zaczarowany pokój.

W jego rodzinie każdy ma jakiś wyjątkowy talent: świetny słuch, nadludzka siłę... Jaki talent przypadł chłopcu? Przeczytaj, powiemy tylko że Madrigalowie są nim zachwyceni!

W każdym tytule serii „Czytanki naklejanki“ młody czytelnik znajdzie opowiadanie oraz arkusz z 30 naklejkami. Część z nich przyda się do zabawy, a część można umieścić w odpowiednich miejscach na stronach, tak by uzupełnić czytaną historię. Idealne rozwiązanie, by zachęcić dziecko do aktywnego czytania. Zabawa naklejkami nie tylko przegonią nudę, ale też pozwolą dzieciom rozwinąć wyobraźnię, spostrzegawczość i koordynację ręka-oko. I najważniejsze - aktywnie czytać i słuchać!

Tytuł "Czytanki naklejanki. Disney. Nasze magiczne Encanto. Magiczny dar Antonia" to praca zbiorowa, więc za stworzenie treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

"Czytanki naklejanki. Disney. Nasze magiczne Encanto. Magiczny dar Antonia" to książeczka z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tej sekcji dają dzieciom możliwość twórczej ekspresji oraz ćwiczą motorykę. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, gdyż wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże też zredukować stres i poprawiać samopoczucie.

Opowieść ma miękką okładkę, co sprawia, że wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż mama skończy załatwiać sprawunki.

Publikacja Czytanki naklejanki. Disney. Nasze magiczne Encanto. Magiczny dar Antonia została wydana przez Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka zainteresuje dziecko, to zobacz też pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Dysponujesz niedużym budżetem? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.