Czytanki naklejanki. Disney Piękna i Bestia. Moc miłości

„,Piękna i Bestia: Moc miłości“, to bajecznie kolorowa opowiastka z naklejkami, wspaniały prezent nie tylko dla fana czy fanki animacji Disneya. Poznawanie przygód ulubionych filmowych bohaterów i zabawa naklejkami pozwolą dziecku aktywnie spędzić czas, ale też rozwijać wyobraźnię, spostrzegawczość...
7,17 * 7,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,87 zł

Opis

„,Piękna i Bestia: Moc miłości“, to bajecznie kolorowa opowiastka z naklejkami, wspaniały prezent nie tylko dla fana czy fanki animacji Disneya. Poznawanie przygód ulubionych filmowych bohaterów i zabawa naklejkami pozwolą dziecku aktywnie spędzić czas, ale też rozwijać wyobraźnię, spostrzegawczość i koordynację ręka-oko.

Tytuł "Czytanki naklejanki. Disney Piękna i Bestia. Moc miłości" to opracowanie zbiorowe, więc do tworzenia zawartości zaangażowanych było kilka osób.

Obudź w dziecku artystycznego ducha, podarowując mu "Czytanki naklejanki. Disney Piękna i Bestia. Moc miłości". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko udaną rozrywkę, lecz również ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości - wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże również zredukować stres i poprawiać nastrój.

Opowieść wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest lekka, wychodząc z domu na wycieczkę, bez problemu można ją spakować dziecku do plecaka lub torby.

"Czytanki naklejanki. Disney Piękna i Bestia. Moc miłości" udostępniło Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka spodoba się małemu człowiekowi, to wybierz również pozostałe tytuły tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.