Czytanki naklejanki. Disney Vaiana. Wyprawa w nieznane

Bajecznie kolorowa opowiastka o przygodach Vaiany z dodatkowymi naklejkami, które służą do uzupełnienia tekstu, to wspaniały prezent dla każdego dziecka. Poznawanie przygód ulubionych bohaterów z filmów Disneya i zabawa naklejkami nie tylko przegonią nudę, ale też pozwolą maluchom rozwinąć...
7,91 * 8,87 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,17 zł

Opis

Bajecznie kolorowa opowiastka o przygodach Vaiany z dodatkowymi naklejkami, które służą do uzupełnienia tekstu, to wspaniały prezent dla każdego dziecka. Poznawanie przygód ulubionych bohaterów z filmów Disneya i zabawa naklejkami nie tylko przegonią nudę, ale też pozwolą maluchom rozwinąć wyobraźnię, spostrzegawczość i koordynację ręka-oko.

Tytuł "Czytanki naklejanki. Disney Vaiana. Wyprawa w nieznane" jest pracą zbiorową, więc do przygotowywania treści zaangażowanych było kilka osób.

Obudź w dziecku artystycznego ducha, wręczając mu "Czytanki naklejanki. Disney Vaiana. Wyprawa w nieznane". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą rozrywkę, lecz także ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże też zredukować stres i poprawiać nastrój.

Opowieść ma miękką oprawę, dzięki czemu bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w poczekalni u lekarza.

"Czytanki naklejanki. Disney Vaiana. Wyprawa w nieznane" opublikowało Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka zainteresuje szkraba, to sprawdź także pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Dysponujesz niedużym budżetem? Ta książeczka to okazyjny wybór.