Czytanki naklejanki. Marvel Spidey i Super-kumple. Przygoda na budowie

Kolejna książka z bestsellerowej serii dla najmłodszych czytelników, której bohaterami są Spidey i jego superkumple. Czas na kolejną supermisję. Hulk i Miss Marvel nie radzą sobie z psotną wiewiórką, która – choć niepozorna – wywołuje gigantyczny chaos na placu budowy. Zdecydowanie potrzebny jest...
6,67 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,84 zł

Opis

Kolejna książka z bestsellerowej serii dla najmłodszych czytelników, której bohaterami są Spidey i jego superkumple.

Czas na kolejną supermisję. Hulk i Miss Marvel nie radzą sobie z psotną wiewiórką, która – choć niepozorna – wywołuje gigantyczny chaos na placu budowy. Zdecydowanie potrzebny jest tutaj Spidey!

Ta niedługa opowiastka, pełna humoru i zabawy, ucieszy nie tylko miłośnika małych superbohaterów. Poznawanie nowych przygód, w których uczestniczą Spidey i superkumple, oraz zabawa naklejkami, nie tylko przegonią nudę, ale pozwolą też maluchom rozwinąć wyobraźnię, spostrzegawczość i koordynację ręka-oko. Każda książka w serii „Czytanki naklejanki” zawiera dużo kolorowych ilustracji i proste teksty, w których część wyrazów zastąpiono obrazkami. Dodatkową atrakcją jest arkusz z naklejkami – większość z nich można przykleić w wyznaczonych miejscach w książeczce.

David Lewman, Katarzyna Łączyńska to autor książki "Czytanki naklejanki. Marvel Spidey i Super-kumple. Przygoda na budowie".

Podaruj dziecku książeczkę "Czytanki naklejanki. Marvel Spidey i Super-kumple. Przygoda na budowie". Należy ona do sekcji ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na twórczą zabawę, która w dodatku pozytywnie wpłynie na rozwijanie wiedzy o kolorach i kształtach. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może również zredukować stres i poprawić nastrój.

Kolorowanki dla dzieci w wieku 3-7 lat są niezwykle pomocnym narzędziem wspierającym intensywny rozwój malucha w tym czasie.

Książkę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wyruszając na zewnątrz, bez problemu można ją spakować dziecku do plecaka lub torby.

Pozycja "Czytanki naklejanki. Marvel Spidey i Super-kumple. Przygoda na budowie" została opublikowana przez Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała małemu człowiekowi, to wybierz też pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Dysponujesz niewielkim budżetem? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.