D jak detektyw. Akademia Mądrego Dziecka. Literkowe przedszkole Outlet

Akademia Mądrego Dziecka. Literkowe przedszkole to wspaniała seria, dzięki której najmłodsi poznają litery i nowe słowa. Zabawne historie z życia przedszkola, kolorowanki, zagadki i rebusy pomogą dzieciom w łatwy sposób zapamiętać alfabet i przygotować się do nauki czytania i pisania. Akademia...
3,12 * 4,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 3,12 zł

Złap hity miesiąca >>

Opis

Akademia Mądrego Dziecka. Literkowe przedszkole to wspaniała seria, dzięki której najmłodsi poznają litery i nowe słowa. Zabawne historie z życia przedszkola, kolorowanki, zagadki i rebusy pomogą dzieciom w łatwy sposób zapamiętać alfabet i przygotować się do nauki czytania i pisania.

Akademia Mądrego Dziecka sprzyja poszerzaniu wiedzy o sobie samym, o świecie – tym najbliższym i tym dalszym, oraz rozwijaniu podstawowych umiejętności i wartości społecznych. Wszystko po to, by przygotować dzieci do codziennych wyzwań w świecie XXI wieku.

Justyna Bednarek jest autorem tytułu "D jak detektyw. Akademia Mądrego Dziecka. Literkowe przedszkole".

Dzięki książeczkom takim jak "D jak detektyw. Akademia Mądrego Dziecka. Literkowe przedszkole" Twoje kilkuletnie dziecko ma szansę szybciej nauczyć się pisać i czytać. Zabierz swoje dziecko w przygodę z nauką, w której odkryje tajniki języka lub matematyki.

To doskonała propozycja dla malucha, który rozpoczyna swoją przygodę w przedszkolu. "D jak detektyw. Akademia Mądrego Dziecka. Literkowe przedszkole" wprowadzi go w świat przedszkolny, pozwoli mu lepiej poznać otaczającą rzeczywistość i przygotować się na nowe wyzwania. Dzięki niej dziecko będzie miało poczucie pewności i gotowości do tego, co go czeka.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają im poznać historię i ją zrozumieć. Są również świetnym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem daje mu doskonałą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia zdolności mówienia. Rozmowa z dorosłym o fabule pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim więź.

 

Jest to krótka produkcja - ma 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Publikacja "D jak detektyw. Akademia Mądrego Dziecka. Literkowe przedszkole" została udostępniona przez Wydawnictwo Harperkids. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała szkrabowi, to wybierz także inne tytuły od tego wydawcy.

Ten tytuł to idealny przykład, że nie musisz wydawać dużych pieniędzy, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.

Szczegóły - D jak detektyw. Akademia Mądrego Dziecka. Literkowe przedszkole

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt