Dalli Chusteczki do prania ciemnych tkanin 300 g

Chusteczki do prania ciemnych ubrań Dalli to produkt niemieckiej jakości, który zapewnia bezpieczne pranie ciemnych tkanin. Dzięki ich specjalnej formule, wychwytują barwniki i drobinki brudu, które pływają w wodzie, i nie pozwalają im wniknąć w tkaniny. Chusteczki Dalli dbają w ten sposób o kolor...
9,99
Cena za szt. : 1zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,49 zł

Opis

Chusteczki do prania ciemnych tkanin to rozwiązanie, które pozwala ubraniom zachować intensywną barwę. Produkt niemieckiej marki Dalli przeznaczony do stosowania w pralkach automatycznych doskonale wchłania cząsteczki brudu oraz barwniki uwalniane podczas prania, dzięki czemu nie przedostają się one bezpośrednio w głąb tkanin.

Chusteczki marki Dalli przeznaczone do prania ciemnych tkanin to innowacyjny produkt, który pozwala ciemnym ubraniom utrzymać intensywny kolor i zachować je w jak najlepszej kondycji. Starannie opracowana formuła pochłania cząsteczki brudu oraz barwniki znajdujące się w wodzie i separuje je od pranych tkanin. Gdy stosujemy te nowoczesne chusteczki, możemy mieć pewność, że nasze ubrania w czarnych i innych ciemnych odcieniach będą po każdym praniu wyglądać jak nowe. Chusteczki zapobiegają wzajemnemu przenikaniu się kolorów pomiędzy poszczególnymi ubraniami. To idealne zabezpieczenie przed farbowaniem oraz odbarwianiem tkanin, a także przed ponownym osadzaniem się brudnego nalotu z pralki.

Dlaczego warto stosować Dalli Chusteczki do prania ciemnych tkanin?
- ochrona ciemnych tkanin,
- forma jednorazowej chusteczki zapewnia wygodną i ekspresową aplikację do bębna pralki,
- skutecznie wyłapują zanieczyszczenia i substancje barwiące znajdujące się w wodzie,
- zapobiegają farbowaniu i wszelkim odbarwieniom,
- zachowują tkaniny w świetnej kondycji przez długi czas,
- wydajne opakowanie 10 sztuk.

Szczegóły - Dalli Chusteczki do prania ciemnych tkanin 300 g

  • Producent: Dalli
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4012400521159
  • EAN: 4012400521159
  • Wymiary: 13.5 x 11.5 x 2 cm

Sposób przygotowania i przechowywania

Pranie umieścić w bębnie pralki i zastosować środek piorący zgodnie z zaleceniem producenta. Chusteczkę umieścić bezpośrednio między odzieżą przeznaczoną do prania i uruchomić pralkę. Po użyciu, chusteczkę wyjąć i wyrzucić do kosza.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Chronić przed dziećmi.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>