Dalli Chusteczki do prania wyłapujące kolory i brud

  • Dalli
  • 4012400521005
Chusteczki do prania Dalli to wyjątkowy sposób na bezpieczne pranie kolorowych tkanin. Gwarantują ochronę przed farbowaniem. Ich innowacyjna struktura przyciąga drobinki barwnika i zanieczyszczeń, dzięki czemu doskonale chronią kolor Twoich ulubionych ubrań. chronią przed zafarbowaniem tkanin...
9,99
Cena za szt. : 0.67zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,99 zł

Opis

Oszczędność czasu i wyraziste kolory na dłużej
Chusteczki do prania wyłapujące kolory i brud
to doskonałe rozwiązanie z co najmniej kilku powodów. Docenią je przede wszystkim osoby, które chcą odpowiednio zadbać o trwałość kolorów ubrań i tkanin. Często istnieje obawa, że wielokrotne pranie negatywnie wpłynie na wytrzymałość żywych kolorów na ubraniach lub że zostaną one zafarbowane. Dzięki temu innowacyjnemu produktowi ubrania pozostaną jak nowe znacznie dłużej.

Poza tym warto skorzystać z chusteczek wyłapujących kolory i brud w sytuacji, gdy nie segregujemy kolorystycznie ubrań do prania. Dzięki temu produktowi można prać razem tkaniny w nieco różniących się kolorach bez obawy o ich zafarbowanie. Jest to nie tylko oszczędność czasu i wysiłku, ale również wody i energii elektrycznej, ponieważ nie trzeba prać wszystkiego osobno.

Jak działają chusteczki do prania Dalli?
Dzięki innowacyjnej strukturze prezentowane chusteczki przyciągają drobinki barwnika i zanieczyszczeń, które znajdują się w ubraniach. Są praktyczne i łatwe w stosowaniu, nie stanowią obciążenia finansowego i zajmują mało miejsca. Staranne segregowanie prania nie jest już koniecznością, co ułatwia codzienne domowe obowiązki.

Dalli to wiarygodny, sprawdzony producent chemii gospodarczej. Dostarcza produkty wysokiej jakości w przystępnych cenach. Posiada długą, ponad 170-letnią historię.

Szczegóły - Dalli Chusteczki do prania wyłapujące kolory i brud

  • Producent: Dalli
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4012400521005
  • EAN: 4012400521005
  • Wymiary: 13.5 x 11.5 x 2 cm

Sposób przygotowania i przechowywania

Pranie umieścić w bębnie pralki i zastosować środek piorący zgodnie z zaleceniem producenta. Chusteczkę umieścić bezpośrednio między odzieżą przeznaczoną do prania i uruchomić pralkę. Po użyciu, chusteczkę wyjąć i wyrzucić do kosza.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Chronić przed dziećmi.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>