Dalli Płyn do prania MED 1.1 l

Płyn do prania Dalli Med został stworzony z myślą o delikatnej skórze dzieci i niemowląt oraz osób cierpiących na alergie i uczulenia. Doskonały do prania bielizny dziecięcej. Opracowany wspólnie z niemiecką Federacją Alergii i Astmy (DAAB), testowany dermatologicznie  przez niezależny Instytut...

21.99 zł

-8%

23.99 zł

Cena za L : 19.99zł

Dodaj do schowka

Opis

Płyn do prania Dalli Med został stworzony z myślą o delikatnej skórze dzieci i niemowląt oraz osób cierpiących na alergie i uczulenia. Doskonały do prania bielizny dziecięcej. Opracowany wspólnie z niemiecką Federacją Alergii i Astmy (DAAB), testowany dermatologicznie  przez niezależny Instytut Stosowanych Badań proDERM. Minimalizuje ryzyko podrażnienia i uczuleń skóry. Nie zawiera perfum, konserwantów i barwników.

Składniki: 15-30% anionowe środki powierzchniowo czynne; 5-15% niejonowe środki powierzchniowo czynne; <5%: mydło, fosfoniany;  pozostałe: enzymy (amylase, cellulase), rozjaśniacze optyczne

Sposób użycia: Aktywny w temperaturach 20, 40, 60 i 95 st. C. Nadaje się również do prania bielizny i jedwabiu. Możliwość 20 prań w wodzie o średniej twardości i średnim stopniu zabrudzenia tkanin.

Sposób przechowywania: Przechowywać w dodatniej temparaturze.

Uwaga: Działa drażniąco na oczy. Działa szkodliwie na organizmy wodne. Może powodować długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku wodnym. Chronic przed dziećmi. Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Unikać zrzutów do środowiska. Postępowąc zgodnie z instrukcją lub kartą charakterystyki. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza - pokaż opakowanie lub etykietę. Osoby o wrażliwej lub uszkodzonej skórze powinny unikać dłuższego kontaktu z produktem.

Szczegóły - Dalli Płyn do prania MED 1.1 l

  • Producent: Dalli
  • Powiązane tematy: Produkt za 1 zł
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4012400524396
  • EAN: 4012400524396

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt