Dalli Płyn do prania MED 1.1 l

Płyn do prania Dalli Med został stworzony z myślą o delikatnej skórze dzieci i niemowląt oraz osób cierpiących na alergie i uczulenia. Doskonały do prania bielizny dziecięcej. Opracowany wspólnie z niemiecką Federacją Alergii i Astmy (DAAB), testowany dermatologicznie przez niezależny Instytut...

24.99 zł

-4%

25.99 zł

Cena za L : 22.72zł

Dodaj do schowka

Opis

DALLI MED to łagodny, idealny dla wrażliwej skóry płyn do prania. Można go zastosować zamiast proszku. Osoby cierpiące na alergie będą go uwielbiały za brak sztucznych aromatów, konserwantów i barwników.

Dzięki właściwościom minimalizującym ryzyko podrażnienia skóry wskazany jest do prania bielizny i ubranek dziecięcych. Skóra niemowlęcia wymaga szczególnego traktowania i jest wyjątkowo wrażliwa na czynniki zewnętrzne, do których zalicza się środki używane do prania tkanin. Dlatego do prania ubranek niemowlęcych warto stosować płyn DALLI MED. Wskazane jest wówczas pranie w tym samym płynie ubrań całej rodziny, ponieważ niemowlę ma styczność również z ubraniami dorosłych.

Jeśli dbasz o skórę, unikaj silnych detergentów, które mogą wywoływać uczulenie i podrażnienia skóry. Płyn do prania DALLI MED, ze względu na swój prosty skład, mogą bez problemu stosować alergicy. Jest łagodny dla skóry i dla ubrań, nadaje się również do prania bardzo delikatnych tkanin, takich jak jedwab.

Płyn do prania DALLI MED jest aktywny w niskich stopniach temperatury (od 20°C). Należy odmierzyć stosowną dawkę preparatu i dolać do prania. Można go używać w wodzie o średniej twardości tkaniny o średnim stopniu zabrudzenia.

DALLI MED został stworzony we współpracy z niemiecką Federację Alergii i Astmy (DAAB). Właściwości płynu potwierdzają testy dermatologiczne niezależnego Instytutu Stosowanych Badań proDERM. Producent Dalli to niemiecka firma ceniąca tradycje i wartości, ciesząca się popularnością na rynku od ponad 160 lat.

Składniki - Dalli Płyn do prania MED 1.1 l

15-30% anionowe środki powierzchniowo czynne; 5-15% niejonowe środki powierzchniowo czynne; <5%: mydło, fosfoniany; pozostałe: enzymy (amylase, cellulase), rozjaśniacze optyczne.

Sposób przygotowania i przechowywania

Aktywny w temperaturach 20, 40, 60 i 95°C. Nadaje się również do prania bielizny i jedwabiu. Możliwość 20 prań w wodzie o średniej twardości i średnim stopniu zabrudzenia tkanin.

Przechowywać w dodatniej temparaturze.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Uwaga: Działa drażniąco na oczy. Działa szkodliwie na organizmy wodne. Może powodować długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku wodnym. Chronić przed dziećmi. Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Unikać zrzutów do środowiska. Postępowąc zgodnie z instrukcją lub kartą charakterystyki. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza – pokaż opakowanie lub etykietę. Osoby o wrażliwej lub uszkodzonej skórze powinny unikać dłuższego kontaktu z produktem.

Recenzje

Ocena 

Jako alergiczka nie znalazłam lepszego płynu do prania, a trochę już przetestowałam. Piorę w nim ubrania całej rodziny.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Dalli Płyn do prania MED 1.1 l

  • Producent: Dalli
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4012400524396
  • EAN: 4012400524396
  • Wymiary: 26 x 14 x 6 cm