Dalli Płyn do prania tkanin kolorowych Farb-Brillianz 1.1 l

Dalli 1,1l Farb-Brillianz Płyn do prania z aktywną formułą pielęgnacyjną, która usuwa trudne zabrudzenia chroniąc jednocześnie włókna tkanin. Zapobiega ich szorstkości i mechaceniu się. Zapewnia intensywność i świeżość kolorów, dzięki czemu odzież nawet po częstym praniu wygląda jak nowa. Testowany...
19,99
Cena za L : 18.17zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 16,99 zł

Opis

Dalli Farb-Brillanz to doskonały płyn niemieckiego producenta. Przeznaczony jest do prania ubrań kolorowych i białych. Można używać go do prania delikatnych tkanin, bo jest aktywny w wodzie o temperaturze od 20℃. Płyn podczas prania zwiększa intensywność koloru i zapobiega utracie bieli. Płyn Dalli ma bardzo przyjemny zapach, a świeżość ubrań utrzymuje się przez długi czas.

Płyn Dalli - zastosowanie:
-łatwo rozpuszcza się w wodzie,
-jest uniwersalny,
-działa w temperaturze od 20℃,
-ma ładny, odświeżający zapach,
-chroni kolorowe ubrania przed wyblaknięciem.

Warto stosować do prania płyn Dalli, ponieważ płyn posiada specjalną formułę aktywacyjną, która doskonale chroni włókna tkanin, jednocześnie usuwając trudne zabrudzenia. Po wypraniu ubrania nie są szorstkie i nie mechacą się. Odzież po wypraniu w płynie Dalli Farb-Brillanz wygląda jak nowa, ponieważ kolory są intensywne. Płyn został przetestowany dermatologicznie. Działa w temperaturach 20, 30, 40 i 60℃. Płyn jest bardzo delikatny dla ubrań, nie odkształca i nie odbarwia włókien tkaniny. Doskonały zarówno do tkanin kolorowych, jak i białych.

Produkty niemieckiej firmy Dalli posiadają certyfikat Ecolabel. Takie certyfikaty są dobrowolnie przyznawane przez Komisję Europejską od 1992 roku. Można je przyznawać produktom i usługom. Firma Dalli łączy w sobie wysoką jakość zarządzania i dbałość o swoją markę. Bardzo duże znaczenie firma przywiązuje do jakości swoich produktów. Dalii to niemiecka sumienność i tradycja oparta na 160-letniej historii firmy.

Szczegóły - Dalli Płyn do prania tkanin kolorowych Farb-Brillianz 1.1 l

  • Producent: Dalli
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4012400524280
  • EAN: 4012400524280
  • Wymiary: 12.1 x 6 x 14 cm

Składniki - Dalli Płyn do prania tkanin kolorowych Farb-Brillianz 1.1 l

15-30%: niejonowe środki powierzchniowo czynne, 5-15%: anionowe środki powierzchniowo czynne, mydło, pozostałe: enzymy, kompozycje zapachowe (Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal), Benzisothiazolinone, Methylisthiazolinone.

Sposób przygotowania i przechowywania

Używać według etykiety na opakowaniu.

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu.

Informacja alergenna

Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>