Dalli Proszek do prania firan Evidur 600 g

Proszek do prania firan Evidur jest specjalnie stworzony, aby móc pielęgnować śnieżną biel Twoich firanek. Innowacyjne składniki proszku niwelują nieprzyjemne zapachy, delikatnie odświeżając firany i nadając im piękny zapach, który długo unosi się w domu. Z łatwością usuwa zabrudzenia, także te...
9,99 * 12,99 zł
Cena za kg : 16.65zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,99 zł

Opis

Śnieżnobiałe firanki to ponadczasowa ozdoba każdego wnętrza. Nie jest jednak łatwo zachować czystość i kolor firan, bo zazwyczaj już po pierwszym praniu znacząco zmieniają swój wygląd. Poszarzały i rozciągnięty materiał nie prezentuje się tak efektownie jak nowe firanki, prosto ze sklepu. Standardowe pranie z zastosowaniem klasycznego, uniwersalnego proszku szybko niszczy i zużywa tkaniny. Sięgnij po sprawdzony produkt, który skutecznie wyczyści, odświeży i zadba o Twoje firanki!

Proszek do prania Evidur od marki Dalli został stworzony specjalnie po to, by utrzymać i pielęgnować biel firanek. Produkt działa od środka, atakuje brud z wnętrza tkaniny, dzięki czemu firanki przez długi czas będą wyglądały jak nowe. Zawiera składniki wybielające oraz optyczne rozjaśniacze, które pozostawiają tkaninę czystą i pachnącą. Proszek doskonale radzi sobie z każdym rodzajem zabrudzeń, nawet tych pochodzących od dymu papierosowego.

Proszek Evidur ze względu na swoje właściwości nadaje się do prania różnego rodzaju tkanin, nie tylko firanek. Może być używany także do czyszczenia wysokiej jakości białych materiałów, koszul lub obrusów. Dzięki zaawansowanej formule wybielającej i zawartości aktywnego tlenu produkt doskonale radzi sobie z najbardziej uporczywymi zabrudzeniami: tłuszczem, kurzem, plamami po napojach lub słodyczach.

Dzięki Evidur od Dalli Twoje firanki będą olśniewającą ozdobą każdego wnętrza!

Składniki - Dalli Proszek do prania firan Evidur 600 g

5-30%: anionowe środki powierzchniowo czynne, polikarboksylany, związki wybielające na bazie tlenu, <5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło, zeolity, fosfoniany, pozostałe: kompozycje zapachowe, rozjaśniacze optyczne.

Sposób przygotowania i przechowywania

Używać według etykiety na opakowaniu.

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Dalli Proszek do prania firan Evidur 600 g

Inni Klienci kupili również