Dary Natury Herbatka polecana przy trądziku 50 g bio

  • Dary Natury
  • 5902741005120
  • 3 dni
SKŁADNIKIziele uczep* 20%, owies ziele*, krwawnik ziele*, rzepik ziele*, mniszek korzeń*, perz kłącze*, pokrzywa ziele*, łopian korzeń*, rdest ptasi ziele*, w różnych proporcjach (*certyfikowany składnik ekologiczny) SPOSÓB PRZYGOTOWANIAJedną łyżeczkę zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod...

5.68 zł

Cena za kg : 113.6zł

Dodaj do schowka

Opis

Herbatka polecana przy trądziku Dary Natury składa się z wielu rodzajów ziół i w naturalny sposób wspomaga walkę z wypryskami. Oparta na bazie ekologicznych upraw i najwyższej jakości roślin, działa na trądzik, będąc jednocześnie produktem przeznaczonym do codziennego spożywania. Miłośnicy natury mogą skorzystać z ręcznie i starannie wyselekcjonowanych liści potrzebnych do uzyskania przyjemnego aromatu i drogocennych substancji odżywczych. Herbata jest stałym i klasycznym elementem gościnnym, a szukanie naturalnych i niestandardowych rozwiązań jest coraz bardziej popularne.

Dobre zaparzenie herbaty naszego producenta trwa zaledwie kilkanaście minut - wystarczy wsypać do kubka łyżeczkę ziół i zalać je wrzątkiem. Trzymane pod przykryciem przez około 10 minut wydobędą pyszny smak. Herbatka polecana przy trądziku może być także stosowana jako środek do mycia twarzy. Przygotowywana regularnie, przynosi szybszy i skuteczniejszy efekt.

Naturalna kompozycja ziół to dla producenta Dary Natury priorytet. Walory smakowe wpływają na atmosferę rodzinną, relaksują i często uzupełniają domowe kolekcje. Pasjonaci natury i miłośnicy herbat mogą już włączyć opakowanie do swoich zbiorów. Codzienne zaparzanie herbaty i picie jej w gronie najważniejszych osób odkryje nowe perspektywy, pogłębi relacje i zbuduje wspomnienia. Właściwości zebranych ziół doceniane są od wieków i znajdują zastosowanie m.in. w kosmetyce.

Skład: ziele uczep* 20%, owies ziele*, krwawnik ziele*, rzepik ziele*, mniszek korzeń*, perz kłącze*, pokrzywa ziele*, łopian korzeń*, rdest ptasi ziele*, w różnych proporcjach (*certyfikowany składnik ekologiczny)

W skład herbatki wchodzą ekologiczne zioła zebrane ręcznie. Herbatka oprócz picia może służyć także do obmywania twarzy.

Sposób przygotowania: Jedną łyżeczkę zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na około 10-15 minut.

Zalecane spożycie: Pić 1-2 razy dziennie.

Zalecane warunki przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu.

Szczegóły - Dary Natury Herbatka polecana przy trądziku 50 g bio

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt