Dash Płyn do prania Alpen 5 l

Dzięki orzeźwiającej, promiennej świeżości Dash Alpen Frische zapewnia czysty efekt. Jakość białego i kolorowego prania zostaje zachowana nawet po wielu praniach. Plamy są niezawodnie usuwane już w pierwszym praniu. Poczuj i ciesz się orzeźwiającą świeżością. Orzeźwiająca, promienna świeżość...
73,99
Cena za L : 14.8zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 59,49 zł

Opis

Dzięki orzeźwiającej, promiennej świeżości Dash Alpen Frische zapewnia czysty efekt. Jakość białego i kolorowego prania zostaje zachowana nawet po wielu praniach. Plamy są niezawodnie usuwane już w pierwszym praniu. Poczuj i ciesz się orzeźwiającą świeżością. Orzeźwiająca, promienna świeżość zapewniająca czysty efekt dla głębokiej czystości i świeżości. Aktywne pranie w temperaturze od 20°C pozwala oszczędzać energię, a jednocześnie chronić środowisko.

Szczegóły - Dash Płyn do prania Alpen 5 l

  • Producent: Dash
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4012400502783
  • EAN: 4012400502783
  • Wymiary: 38.5 x 19 x 12.5 cm

Składniki - Dash Płyn do prania Alpen 5 l

5-15%: niejonowe środki powierzchniowo czynne, anionowe środki powierzchniowo czynne, mydło; <5% fosfoniany. Zawiera: enzymy, rozjaśniacze optyczne, kompozycje zapachowe (HEXYL CINNAMAL, BENZYL ALCOHOL, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, LIMONENE, GERANIOL), PHENOXYETHANOL, BENZISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie nadaje się do prania wełny i jedwabiu. Należy przestrzegać zaleceń producentów umieszczonych na metkach ubrań i odpowiednio sortować ubrania.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>