Dash Proszek do prania Alpen 6 kg

Dash proszek do prania uniwersalny, to proszek przeznaczony do prania białych i jasnych tkanin. Znakomicie usuwa zabrudzenia w zakresie temperatur 20-95°C. Posiada przepiękny, trwały zapach. Środek można stosować zarówno do prania ręcznego, jak i w pralkach automatycznych. Świetnie rozpuszcza się w...
73,99
Cena za kg : 12.33zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 64,99 zł

Opis

Dash proszek do prania uniwersalny, to proszek przeznaczony do prania białych i jasnych tkanin. Znakomicie usuwa zabrudzenia w zakresie temperatur 20-95°C. Posiada przepiękny, trwały zapach. Środek można stosować zarówno do prania ręcznego, jak i w pralkach automatycznych. Świetnie rozpuszcza się w wodzie. Zawiera środek zapobiegający osadzaniu się kamienia.

Szczegóły - Dash Proszek do prania Alpen 6 kg

  • Producent: Dash
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4012400502363
  • EAN: 4012400502363
  • Wymiary: 33 x 28 x 9.4 cm

Składniki - Dash Proszek do prania Alpen 6 kg

5-15%: anionowe środki powierzchniowo czynne, środki wybielające na bazie tlenu; < 5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne, zeolity, polikarboksylany, fosfoniany. Zawiera: enzymy, rozjaśniacze optyczne, kompozycje zapachowe (heksyl cynamal, limonen, cytronellol, linalool).

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie nadaje się do prania wełny i jedwabiu. Należy przestrzegać zaleceń producentów umieszczonych na metkach ubrań i odpowiednio sortować ubrania.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>